Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nec View Post
    Birky, unde ti-ai montat filtru cu carbon ca vreau sa-mi iau si eu , dar am o retinere cu decupatul ala ?
    l-am montat io in parcare. Decupatul se rezolva cu un cuter sanatos, mai nasoala e pozitia

    am sa vin si intalnirele loganclub galati, daca mai am loc )
    ONLY GOD CAN JUDGE ME
    http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

    Comment


    • Originally posted by birky View Post
      l-am montat io in parcare. Decupatul se rezolva cu un cuter sanatos, mai nasoala e pozitia

      am sa vin si intalnirele loganclub galati, daca mai am loc )
      Loc este, destul. Doar ca discutiile despre intalnire, sunt aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...-t1279p98.html.
      Sunteti bineveniti

      __________________

      Nu este nevoie sa fii nebun ca sa fii loganist, dar ar ajuta putin
      Last edited by lupulucian; 23 October 2008, 21:02.

      Comment


      • Originally posted by birky View Post
        Acu ptr unii nu a sa mai fie nici prost si nici urat ca scrie nissan )
        Birky, asta e in romana? Oi fi avand eu ceva la bord, dar nu cred ca este doar asta.

        Comment


        • Lucii cati km ai la bord?(in bere)

          Comment


          • Tata, nu-i bere. E de ala nou.......

            Comment


            • Interesant panoul central (cel cu butoanele) si bara fata. Imi place. Mai ales ca e si negru . Asta e singurul lucru care ma oftica la Logan. Ca nu au si negru.....
              GL-22-TOF

              Comment


              • Eu am doar negru. La interior deocamdata.

                Comment


                • Salut si eu ultimii membri: nec si birky. Bun venit si va asteptam la intalnirile noastre.

                  Comment


                  • Sanatate

                    Comment


                    • Superloganuri

                      Cateva din superloganurile ( chiar daca sunt virtuale ) ce mi-au atras atentia
                      Attached Files

                      Comment


                      • Sa trecut la ora de iarna

                        Dati ceasurile cu una ora inapoi ca sa nu aveti surpriza neplacuta de a pierde din timpul dumneavoastra pretios.

                        Comment


                        • Luci..De unde si cat ai dat pe solutia aia de polish? Ca ma bate un gand sa dau toata masina sa mai scot din zgarieturile alea fine...Gen panza de paiajen..

                          Comment


                          • Originally posted by andrrei_ro View Post
                            Luci..De unde si cat ai dat pe solutia aia de polish? Ca ma bate un gand sa dau toata masina sa mai scot din zgarieturile alea fine...Gen panza de paiajen..
                            De la Popescu, tata. Magazinul se numeste PALINAL. AM dat pe sticluta aia cam 20 RONI. Este ....La varsat. Iti iei cat vrei.

                            Comment


                            • Pai cu sticluta aia fac toata masina de 2-3 ori ..Am vazut ca are oleaca in ea

                              Comment


                              • Dar mai bun si mai mistoo iese MOCCA (Traiasca sponsorul oficial Lucian)STEAUA lui BECALII.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google