Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
    Ce liniste e pe forumul din Galati,oare suntem cu totii copti si cu capul pe umeri?Sau nu mai avem ce sa ne mai vorbim?
    Nicule, suntem atat de copti ca incepem sa ne scuturam de acuma. E mai bine asa. Decat sa umplem forumul sau sa ne spurcam cum fac altii sau nu mai stiu ce......E mai bine asa, nu crezi?
    Last edited by lupulucian; 16 October 2008, 07:27.

    Comment


    • Nu e chiar asa de bine, nici macar un tabel cu cei care vor fi prezenti la inalnirea din19.10.2008?

      Comment


      • Haii Oteluu.Otelu,Otelu ,Oteluuu Zapata 2 :0

        Comment


        • Nicusor, ce melodie ai la telefon? Ai grija. Te mananca?

          Comment


          • Q: Exista in zona Galati - Braila vreo spalatorie unde se poate spala masina si pe "burta"?

            Am avut ocazia sa vad ce e pe sub masina mea: noroi garla, paie, balegar, etc. Ma gandesc ca pe udeala se imbiba cu apa tot jegul ala si tine umezeala mult mai mult timp conducand evident la o coroziune prematura.

            Comment


            • Nu stiu daca este asa ceva ,dar cu o spaga la fetele de la spalatorie sar mai putea curata ceva(nu in totalitate)sau astepti o ploaie mai puternica si o iei la foit pe strada si se curata.Moka

              Comment


              • Mersi mult pentru sfat, Nicule. Stii bine ca apreciez parerile tale, dar ... Doar in materie de distractie (gratare, spritzuri si alte alea) nu si de spalatorii auto.

                Comment


                • Originally posted by gl_mmm View Post
                  Q: Exista in zona Galati - Braila vreo spalatorie unde se poate spala masina si pe "burta"?

                  Am avut ocazia sa vad ce e pe sub masina mea: noroi garla, paie, balegar, etc. Ma gandesc ca pe udeala se imbiba cu apa tot jegul ala si tine umezeala mult mai mult timp conducand evident la o coroziune prematura.
                  Mircea, iti recomand sa treci Dunarea cu GL 26 MRN. Sau Prutul. Sau Siretul. Sau sa astepti o ploaie mare si sa treci pe la Popescu.

                  Comment


                  • Am si io o problema : azi cand sa trag masina in parcare a trebui sa trec peste o bordura cand turam motorul sa pot trece peste bordura se aude un zgomot in partea stanga crrrrrrrrrrrrrrr ,stiti ceva?
                    si in legatura cu dopurile si cu stikcarele daca maine nu pot sa vin la intalnire cum pot sa le iau ?

                    Comment


                    • Originally posted by crapino View Post
                      Am si io o problema : azi cand sa trag masina in parcare a trebui sa trec peste o bordura cand turam motorul sa pot trece peste bordura se aude un zgomot in partea stanga crrrrrrrrrrrrrrr ,stiti ceva?
                      si in legatura cu dopurile si cu stikcarele daca maine nu pot sa vin la intalnire cum pot sa le iau ?
                      Cu ce viteza ai trecut? S-a auzit imediat dupa bordura? Se aude continuu dupa aia? Poate doar ai raschetat bratul bascula cand ai trecut peste bordura.
                      Nu-i problema cu stickerele si dopurile. Le poti gasi saptamana viitoare. Promitem sa nu le dam la altii.

                      Comment


                      • Nu a atins cu bratu pt ca bordura este la un nivel mai mic dar am tras frana de mana si am bagat in 1 si se aude iar un carrrrrrrrrrrr

                        Comment


                        • Valeriu mai lasa-mi si mie din emisiune nu viziona totul.

                          Comment


                          • Originally posted by crapino View Post
                            Nu a atins cu bratu pt ca bordura este la un nivel mai mic dar am tras frana de mana si am bagat in 1 si se aude iar un carrrrrrrrrrrr
                            Vino la intalnire si vedem

                            Comment


                            • Cititi e interesant.http://www.bzi.ro/Cum-poate-fi-fenta...ul-A35098.html

                              Comment


                              • Foarte interesant Nicule

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google