Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai treceti-ma si pe mine pe lista cu 4 buc de interior.
    GL-22-TOF

    Comment


    • Lista doritori stickere:

      1. Gl_mmm - 4 buc (2 buc pentru exterior + 2 buc pentru interior)
      2. Lupulucian - 2 buc (1 exterior + 1 interior)
      3. Valeriuciprian - 2 buc (interior)
      4. Danielliviu - 4 buc (interior)
      5. ...

      @Leynad: pentru modelul de parbriz ia legatura cu KeanuRev

      Comment


      • Lista doritori stickere:

        1. Gl_mmm - 4 buc (2 buc pentru exterior + 2 buc pentru interior)
        2. Lupulucian - 2 buc (1 exterior + 1 interior)
        3. Valeriuciprian - 2 buc (interior)
        4. Danielliviu - 4 buc (interior)
        5. .Iashca-2 buc (exterior)
        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
        Andreea Trifu

        Comment


        • @Gl_mmm: multumesc

          Comment


          • Salut baieti .. Care sia pus kit de instalare a comp de bord? Am vazut pe forum o fi adevarat ca arata orice la masina?

            Comment


            • mrflerdespre ce kit spui?Spatiul de depozitare intre consola si partea de jos langa scrumiera?

              Comment


              • Nea Ady, cred ca se refera la activarea computerului de bord cu tot cu maneta stergatoare ( cu buton in capat ). Loganul lui este varianta de baza fara calculator bord.

                Comment


                • Salut mrfler si bun venit printre noi...Maus si-a activat calculatorul de bord...Dar cel mai bine vorbeste cu userul Ciprishor ca el face aceasta treaba...Si inca bine.
                  Last edited by lupulucian; 2 October 2008, 19:33.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pai este cineva la iasi care cere 100 RON ptr activarea comp de bord.. Dar nu stiu cat este de adevarat .. Mai vb si duminica va intreb atunci mai multe ceam vazut pe forum

                    Comment


                    • Mai am 3 seturi dopuri pentru amortizoarele #489 din fata pret 10 lei, si distantiere pentru roata de rezerva la 5 lei bucata.

                      Comment


                      • 1 set dopuri pentru amortizoare la mine, pls. Poti sa le aduci duminica la intalnire?

                        Comment


                        • Dupa cum spuneam...M-am intors din concediu din Danemarca...Primele impresii ... Danezii sunt inaintea noastra cu 1000 de ani...Atat la capitolul civilizatie,nivel de trai,curatenie si modestie.Nu am vazut pe strazile din Aalborg masini luxoase iar din discutiile purtate cu cei din partea locului reiese faptul ca in Danemarca daca incepi sa iti etalezi kilul de aur ,vila cu trei etaje si limuzina de la poarta ai toate sansele sa te "exileze" vecinii...Ei prefera casuta simple ,masini modeste si mesele imbelsugate in casa in detrimentul luxului pe care il pot vedea vecinii.
                          Am fost la o casuta de vacanta la 50 km de Aalborg, casuta care apartine comunitatii din Aalbog si care poate fi inchiriata de angajatii care lucreaza la stat.7zile =2000 de coroane daneze(cam 10 milioane de lei vechi).Iar la final se plateste curentul si apa consumate.Vila are 10 locuri,masina de spalat haine/vase,frigider,aragaz,tv,video,sezlong-uri,umbrelute,2 bai (una cu jacuzzi si sauna),aparat de bronzat si vesela aferenta...Deci cam tot ce iti trebuie sa iti petreci un concediu de vis.Tu trebuie sa vii cu mancare sevetele si hartie igienica
                          Singurele probleme pe care le-am avut au fost la intoarcere deoarece am fost nevoiti sa ne debarcam din avionul care trebuia sa ne duca din Copenhaga la Bucuresti si sa luam alt aparet...Primul avea niste probleme si dupa o ora de stat in avion s-a luat decizia de a ne muta in alt avion.
                          In Bucuresti cand am ajuns...Tipic romanesc au inceput sa apara problemele...Am cautat un carucior pentru bagaje de m-am plictisit si am renuntat...Bineinteles ca in parcarea aeroportului un individ...Care te "ajuta" vrei nu vrei la caratul bagajelor statea cu fundul pe un sir de vreo 20 de carucioare...Dar asta e...Trebua sa ne trezim la realitate.
                          Singurul Logan l-am intalnit in prima zi...In Aalborg si era o masina de firma KissFm 1.5 DCI.
                          Timpul nu prea a tinut cu noi...In sensul ca daca nu batea vantul ploua si daca nu ploua batea vantul...Fenomenele meteo se succed cu repeziciune acolo...Adica daca ieseai afara si vedeai cerul senin ca lacrima dupa un sfert de ora puteai avea surpriza ca cerul sa fie plin de nori negrii de ploaie.
                          Cam asta a fost ...In rest vizionare placuta la poze.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Bine ai revenit, Valeriu. Frumos pe acolo, da' Martinel, unde-i Martinel?
                            Zambeste, maine poate fi mai rau!

                            Comment


                            • Vin cu o intrebare / provocare . Ce sunt cele din imagine? Si de la ce masina?
                              Attached Files

                              Comment


                              • Folosindu-ma de indiciul dat, am dat de asta:http://www.autosalon-singen.de/bugat...0_08_sm_03.jpg. Premiul, premiul, vreau premiul!
                                Lucian, te somez: marturiseste aici cine esti si ce invarti cu adevarat.Care-i scopul vizitei tale pe asemenea site-uri?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google