Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Are idee cineva dintre voi, daca detectoarele radar sunt permise in Republica Moldova?

    Comment


    • Am gasit ceva interesant, zic eu.
      Lista camerelor fixe de pe teritoriul Romaniei, updata la 25 iulie 2008.
      Attached Files
      Last edited by lupulucian; 2 August 2008, 23:07.

      Comment


      • Multam,luci! Le -am descarcat!Deja le am intorpedou ! Sa fii iubit!
        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
        Andreea Trifu

        Comment


        • Multumiri pentru lista


          Stima.
          sigpic

          Comment


          • O ideie care cred ca se merita realizata, ce spuneti?
            Attached Files

            Comment


            • Plafoniera respectiva este de la RENAULT LAGUNA merge si de la CLIO2, si se poate adapta la Logan.
              Attached Files

              Comment


              • Nea Ady, dar parca este Dacia mea veche de la unguri. La aia mai aveam asa ceva. Na ca acum m-au podidit amintirile. Fara suparare, nea Ady

                Comment


                • Salut tuturor loganistilor de pretutindeni.Am gasit si eu o pauza de vacanta si am intrat sa vad ce se mai intampa,si vad o schimbare:Cine e noul sef(a) anca 16 v? Lamuriti-ma ca nu-mi mai pot continua vacanta.Ok multumesc anticipat pentru explicatii . Domnule Ady 62 drum bun si vacanta placuta.

                  Comment


                  • mult Nikolas_bnm.
                    Concediu placut si tie.

                    Comment


                    • Originally posted by lupulucian View Post
                      Am gasit ceva interesant, zic eu.
                      Lista camerelor fixe de pe teritoriul Romaniei, updata la 25 iulie 2008.
                      Interesanta lista aceea...Multumesc ...Dar mai interesant ar fi sa spui de unde ai gasit-o...Poate este actualizeaza si ar fi pacat sa nu fim la zi.Uite aici mai sunt doua camere video la Calimanesti Caciulata.

                      Originally posted by ady62 View Post
                      O ideie care cred ca se merita realizata, ce spuneti?Plafoniera respectiva este de la RENAULT LAGUNA merge si de la CLIO2, si se poate adapta la Logan.
                      Mai interesant cel putin in cazul meu ar fi sa montez o plafoniera ce spot de lectura pe fata si cea simpla care e acum pe masina sa o muntez in spate.

                      Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                      Salut tuturor loganistilor de pretutindeni.Am gasit si eu o pauza de vacanta si am intrat sa vad ce se mai intampa,si vad o schimbare:Cine e noul sef(a) anca 16 v? Lamuriti-ma ca nu-mi mai pot continua vacanta.Ok multumesc anticipat pentru explicatii . Domnule Ady 62 drum bun si vacanta placuta.
                      Concediu placut Nikolas...Cu anca ce mai ai acum? detaliaza putin ca nu m-am prins
                      Last edited by valeriuciprian; 5 August 2008, 07:29.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by valeriuciprian View Post
                        Interesanta lista aceea...Multumesc ...Dar mai interesant ar fi sa spui de unde ai gasit-o...Poate este actualizeaza si ar fi pacat sa nu fim la zi.Uite aici mai sunt doua camere video la Calimanesti Caciulata.



                        Mai interesant cel putin in cazul meu ar fi sa montez o plafoniera ce spot de lectura pe fata si cea simpla care e acum pe masina sa o muntez in spate.



                        Concediu placut Nikolas...Cu anca ce mai ai acum? detaliaza putin ca nu m-am prins
                        Cu Anca nu am absolut nimic ( Parca-s fi din trupa lui Binladen,asa ma tratezi,cand mai facut "TERORIST"eu am luato sub forma de gluma dar vad ca tu ........... ) Simpla curiozitate cine este?,este trecuta la moderatori ,organizatori,este la noi in GALATI?Este o schimbare de care eu nu stiu?

                        Comment


                        • Nikolas...Nu te-am facut terorist cu rautate ..Iar despre Anca da...Acum vad si eu ca e in lista de Moderatori...Hai ca pana la urma e bine sa fie si o femeie intre noi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Va cam sfaraie calcaiele dupa o moderatoare, asa-i? Nu va mai place de moderatorii actuali. Bine.

                            Comment


                            • Pentru cine este interesat.... Am reusit si am invatat sa schimb pe negativ (se inverseaza zonele luminate cu cele intunecate) pentr display-ul lcd din bord. Voi doar sa-l demontati si eu il rezolv...
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • Originally posted by danielliviu View Post
                                Pentru cine este interesat.... Am reusit si am invatat sa schimb pe negativ (se inverseaza zonele luminate cu cele intunecate) pentr display-ul lcd din bord. Voi doar sa-l demontati si eu il rezolv...
                                O fac saptamana asta. Imi schimb si vitrina ceasuri bord, cu cea de Prestige ( fara ceasuri albe ) si daca tot fac asta inversez si folia afisorului. Te bagi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google