Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va interzic cu desavarsire consumul de alcool in cadrul intalnirilor ...Chiar si ad-hoc Alcoolul dauneaza grav sanatatii !!

    Nu ma bag...Cu toate ca as fi fost amator de o berica...Plec pe la 16 la tara
    Data viitoare cu placere.
    sigpic

    Comment


    • 4)ady62-ATENTIE! iau si aparatul alcooscop cu mine.

      Comment


      • Mai am 2 perechi de dopuri!

        Comment


        • Domnule Ady mai bine vii cu buna dispozitie decat cu alcooltestul. (sau alcoolscopul,cum so mai fi numind el)
          Last edited by Nikolas_bnm; 25 July 2008, 16:29.

          Comment


          • Sorry, nu reusesc sa mai ajung la bere... pacat. Intamplari neprevazute, copilul unor prieteni in spital Pacat.
            GL-22-TOF

            Comment


            • Nu mai organizati intalniri daca nu veniti nr.1 si 2

              Comment


              • Mii de scuze, dar nu am avut cum. Toate planurile mi-au fost date peste cap de dimineata de la 5.00.... Un copil este la reanimare totusi si asistentele alea cretine gresesc pacientul caruia trebuie sa-i faca injectia... De-abia isi revenise dupa-amiaza, cand o proasta i-a facut o injectie destinata unui alt copil si starea s-a inrautatit.... Numai copii sa nu-i duci la spital ca iese si mai rau.....
                GL-22-TOF

                Comment


                • Originally posted by danielliviu View Post
                  Mii de scuze, dar nu am avut cum. Toate planurile mi-au fost date peste cap de dimineata de la 5.00.... Un copil este la reanimare totusi si asistentele alea cretine gresesc pacientul caruia trebuie sa-i faca injectia... De-abia isi revenise dupa-amiaza, cand o proasta i-a facut o injectie destinata unui alt copil si starea s-a inrautatit.... Numai copii sa nu-i duci la spital ca iese si mai rau.....
                  Nu la tine m-am referit.

                  Comment


                  • Am ajuns la 6 si un sfert si pauza mare de tot???????????????????????????? Si am motivatie serioasa. Va spun duminica

                    Comment


                    • A fost frumoasa intalnirea,luat putin aer ,putin mers pe jos ,admirat Sandero si PH2 in rest totul ok,si scuze am uitat ce era mai imortant berea era la rece.Ne mai vedem ,ne mai auzim etc.Alccoscopul era defect de aceia nu am probe.

                      Comment


                      • Am stat de la 17.55 pana la 18.15, berea stiu ca era la rece.

                        Comment


                        • Nea Ady recuperam maine? Ce zici Nikolas?

                          Comment


                          • Oare e posibila repetitia?Si cu Marta ce fac?(masina)

                            Comment


                            • Exista si bere fara alcool

                              (beahhhhh, mai bine apa)
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • Danielliviu...Multa sanatate copilului...Stiu cum e prin spitale...Nasol nasol
                                .Tu ai copil???
                                Siglele inca nu sunt gata din pacate...Cand le primesc te anunt si daca nu ai plecat ne intalnim si ti le dau
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google