Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am fost si eu la expozitia de pasari , curcanul ala de vreo 30 de kg era numai bun de pus pe jar
    Skypee™

    Comment


    • edilul vostru nu are de gand sa plombeze gropile din asfalt? am facut aseara o inspectie si este prapad la intrare in galati (la sensul giratoriu), o parte din faleza este inchisa (pobabil din cauza putului acela de 8 m), strada prelungirea saturn de la IVAS pana la strada otelarilor este inchisa complet. cine stie cum sunt celelalte strazi. vai, vai, vai! in Braila s-au plombat majoritatea gropilor.
      hai cartierul galati, ce faci?! (vai ce bobarnace imi voi lua)
      sigpic

      Comment


      • Noi suntem mai smecheri, ma! Asteptam sa se uneasca gropile si ... gata. Vom circula intr-o singura mare groapa numita "cartierul Galati". Ia d-aci niste bobarnace ca ne-ai jignit metropola.
        Serios acuma, se stie ca la capitolul asta Galatiul reactioneaza mai incet. Dar si cand reactioneaza ... nu mai circuli pentru ca se asfalteaza!

        Comment


        • Ieri am vazut si eu pe o strada a Galatiului niste muncitori care se chinuiau sa plombeze o groapa.

          Comment


          • Originally posted by bogdan_1984 View Post
            edilul vostru nu are de gand sa plombeze gropile din asfalt? am facut aseara o inspectie si este prapad la intrare in galati (la sensul giratoriu), o parte din faleza este inchisa (pobabil din cauza putului acela de 8 m), strada prelungirea saturn de la IVAS pana la strada otelarilor este inchisa complet. cine stie cum sunt celelalte strazi. vai, vai, vai! in Braila s-au plombat majoritatea gropilor.
            hai cartierul galati, ce faci?! (vai ce bobarnace imi voi lua)
            Alea de la sensul giratoriu sun asa de bun venit
            Groapa de la elice o poti vedea pe jurnalul national.
            Despre drumul de la casa de apa s-a scris mai sus cu 2-3 posturi fata de postul tau
            Deci nu ai nici o scuza ca nu ai stiut.
            Baga repede douajde flotari.
            Last edited by valeriuciprian; 5 March 2010, 19:25.
            sigpic

            Comment


            • Are cineva putina pasta termoconductoare pentru procesoare? Mi-ar trebui cat un bob de mazare. Mulumesc!

              Comment


              • Mircea, am eu, dar... doar daca treci prin Focsani.
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • Multumesc, Cornele! S-a rezolvat ... de la sine.

                  Comment


                  • Mircea...tu mi-ai stricat calculatorul?de vrei pasta dinaia?

                    Baieti...a inceput marea asfaltareee....se lucreaza cu drag si spor pe Brailei da la intrarea dinspre Tecuci inspre McDonalds...ne-am scos.
                    sigpic

                    Comment


                    • S-au astupat si gropile de la iesirea spre Braila (la rondou).

                      Comment


                      • Si pe o portiune din strada Oltului s-au astupat ,,craterele".

                        Comment


                        • Suntem pe drumul cel bun atunci...pacat ca vremea nu tine cu muncitorii
                          sigpic

                          Comment


                          • ... si nici cu locuitorii de pe strada N. Balcescu. E dezastru! Strada asta trebuie reasfaltata integral. E groapa langa groapa.

                            Comment


                            • Pe strada AUREL VLAICU nu va sfatuiesc sa mergeti decat ca pietoni. E jale! Pe SILOZULUI (1 Decembrie) intre Liceul Metalurgic si General au inceput sa carieze asfaltul in vederea refacerii lui. Atentie insa: cariile sant destul de adanci ca poti sa-ti rupi masina, daca nu esti atent! Avem, in schimb, semafoarele inteligente de la patinoar. E!!!

                              Comment


                              • Apropos de semafoarele inteligente de la Patinuar...inteligente pe draq pai daca vii dinspre Brailei si vrei sa faci stanga spre depozite stai muuuuuult si bine sa dai prioritate celor care vin dinspre Bariera Traian...si te prinde rosul in mijlocul intersectiei...in schimb se iese mult mai bine dinspre Depozite in Cosbuc...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google