Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai stiti ceva de tipul accidentat ? Tibi Gl 40 Rip . E ok ?

    Comment


    • nicnic...e super tare avatarul tau...

      Accident cu victima azi in jurul orei 9.30 pe Brailei (cum vii de la Mc Donalds) dupa intrarea spre stadionul Dunarea
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • a decedat aceea victima am inteles, neatentia si traversarea prin locuri nepermise
        Last edited by valeriuciprian; 22 March 2010, 07:58.

        Comment


        • Nasol atunci...era ceva sange pe jos cand am trecut eu si politia masura la fata locului.
          sigpic

          Comment


          • bai frate eram in tren , si ghici cine se pune langa mine? era ValeriuCiprian , bai si cum sa fac sa ma bag in seama cu el fara sa par un loganist disperat. bai si intru pe loganclub , ii caut profilu , vad ca-i supermoderator. bai si zic ce-ar merge un topic nou. bai si scoate asta laptopu imi da ban ne imprietenim si pe loganclub
            sigpic

            Comment


            • M-ai spart Bogdane
              sigpic

              Comment


              • E buna ...asta
                sigpic

                Comment


                • Nicnic,poza ta imi aminteste de un vechi forumist,Mircea il stie mai bine ca ia luat locul.

                  Comment


                  • tibi gl-40-rip e bine a iesit din spital saptamana trecuta

                    Comment


                    • Dar sa-i uram "Bun venit" d-lui nicnic. Ca avatarul conteaza mai putin.

                      Comment


                      • A schimbat avatarul si s-a luat de mine.

                        Comment


                        • salutare domnilor! sper ca nu am postat pe unde nu trebuie.. dar as vrea sa va intreb daca stie cineva daca se gaseste prin gl un service undeva unde se polisheaza parbrize, ca al meu e plin de zgatieruti mici si cand bate soarele din fata ma rupe la ochi. Va multumesc!

                          Comment


                          • Am pe cineva care se ocupa de polish dar la parbrize nu a incercat.O sa trec azi pe la Dr.Parbriz sa vad ce au si baietii.
                            sigpic

                            Comment


                            • colegul cu vmh sau vhm- nu am retinut exact numarul dar avea sticker pe luneta in dreapta sus- loganul oliv metalizat ,gestul de azi dimineata de a-ti arunca mucul de tigara pe geam cam lasa de dorit.daca tot fumezipune mucul inscrumiera si arunca apoi la cos.strada nu e cosul tau de gunoi.
                              Intek M490 Plus + Superstar CRT ML 145.

                              Comment


                              • Va salut pe toti! Si va cer scuze ca n-am mai postat de-atata timp. Motivul? M-a pus femeia sa fac curatenia de primavara. M-a mancat!
                                Acuma,in alta ordine de idei,vreau si eu sa contribui cu lovele pentru banner, indiferent care-i pretul. Valeriu, o sa te sun ca sa-mi povestesti ce si cum...
                                La Tulcea as merge si eu, dar nu stiu deocamdata cum voi lucra. In doua-trei zile aflu si va spun; asa ca lasati, va rog, lista deschisa. Promit c-am sa ma dau peste cap sa fiu alaturi de voi!
                                A! Era sa uit! Nu sant suparat, fratilor, ce-ati patit? Atata doar ca n-am avut timp sa intru: bate covoare, spala pe jos, fa curat in balcon,etc. Lasa ca ma revansez eu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google