Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sandel, inteleg foarte bine suferinta ta legata de curatenia de paste. fii tare, rezista in continuare, ca va trece si perioada asta.

    Comment


    • Originally posted by laureatu' View Post
      sandel, inteleg foarte bine suferinta ta legata de curatenia de paste. fii tare, rezista in continuare, ca va trece si perioada asta.
      Iti multumesc ca esti alaturi de mine.

      Comment


      • Pentru deplasarea la Tulcea am facut un topic nou.

        Originally posted by sandel View Post
        Sefu, mi-am luat tastatura noua si nu gasesc ghilimelele. Da semaforul din Cosbuc colt cu Aurel Vlaicu ce parere ai? Are sageata verde pulsator in directia inainte. Sa vezi accidente.
        In prima poza este semaforul buclucas...am un vecin care a facut accident acolo...deci ochii cat cepele cand e rosu la respectivul semafor.

        Si...eu am carnetul de vreo 15 ani si cred ca am cam uitat regulamentul...asa ca ii rog pe cei cu cernela neuscata inca pe permis sa ma lumineze si pe mine...care e viteza maxima de deplasare la intalnirea semnelor din pozele 2,3,4,5?Ce respect...semnul cel mai mare (ca valoare sau ca dimensiune)?
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • cerneala de pe carnetul meu de condus are 7 ani si dupa parerea mea limita est5e 30 km/h din cauza denivelarilor.
          sigpic

          Comment


          • (50+30)/2=40km/h ... nush ce-i asa greu

            Comment


            • Eu am facut doar 50+30
              sigpic

              Comment


              • Logic si regulamentar respecti ultimul semn pe care il vezi, dar atentie la graniceri, mie aproape ca mi-a luat pielea la un control de rutina, m-am certat cu ei pentru ca voiau sa le ridic bancheta din spate... Le-am spus ca nu stiu sa o ridic, si sa o ridice ei da' numai sa nu o strice. M-au lasat in pace...

                Comment


                • Parerea mea e ca daca ar fi vrut sa faca limita de viteza 30km/h, din cauza denivelarilor, corect ar fi fost sa puna indicator cu caracter temporar, pe fond galben. Asa ar fi inteles tot romanu`. Da` politia, tot politie ..!
                  Morala e ca tre sa mergem cu 30 pe tot parcursul localitatii. In mod normal, Semnul ar fi trebuit repetat la fiecare intersectie din localitate ...
                  In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                  Comment


                  • 50 ca-i localitate si 30 ca-i drum cu denivelari )

                    Comment


                    • inca unul cu Logan

                      Astazi am fost cu Paul sa-si ridice Logan-ul de la Nalba. Este impecabil, 1.6 16v, gri mineral, 8km, TZIPLA.
                      Felicitari, sa-l stapanesti sanatos si te duca mult mult de tot. Si departe.
                      Hai cu pozele Paulica. (ca berile vin ele singure )

                      Comment


                      • Felicitari Paul pentru achizitie...banuiesc (,) ca nu vei intra o perioada pe forum ca te plimbi nonstop cu ea...hai sa te auzim cu impresiile.
                        sigpic

                        Comment


                        • ... si baga pozele alea odata sa vada lumea mandrete de masina.

                          Comment


                          • al meu loganel a avut 7 km
                            oricum, iti urez multi kilometri fara probleme si sa te bucuri de masina
                            Last edited by bogdan_1984; 30 March 2010, 22:35.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cu permisiunea Laureat-ului (sper )sa folosesc "aroganta" de a va ura: Sarbatori Fericite ! (in adevaratul sens al cuvantului .)

                              Comment


                              • Multumim! Paste Fericit si tie! (fara permisiunea laureatu' - ului) Am presupus doar ca e deacord.
                                Paste Fericit la toata lumea!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google