Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de parca n-aveam suv logan si sandero
    hai ca e interesant. ce motorizri are modelul asta?
    sigpic

    Comment


    • fain tare suv-ul !
      aduce un pic a forester din fata .. si spatele mi se pare imprumutat de la xtrail
      dar e legat fain.. are un design placut
      In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

      Comment


      • razvane ti ai montat modulul???

        Comment


        • nup, l-am vandut ... da` a ramas tot in club :P
          In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

          Comment


          • modulul este la mine,multumesc razvan si danielliviu pentru montaj

            Comment


            • Salut baieti,
              astazi am facut schimbul de oil + filtru, cu ajutorul a doua maini dibace si chei pe masura (masa) ,la colt de strada (fara sa imbaxesc solul cu ulei , carpe ,bidoane pvc etc. scapat si de amenda. Totul a decurs normal (din punct de vedere la ungere si scurgere ,bere , oloi ,si p...)deci ,operatia a reusit dar pacientul mort .;) surubul cu cap patrat de 8 (conic) adica busonul de ulei este prevazut cu acea saiba de CU de care tot intrebam eu de ea (aviz curiosilor) acum nu curge dar trebiue luata in calcul la urmatorul schimb de ulei. va urez un vickend ;) reusit .

              Comment


              • Felicitari, schimbul de ulei este un lucru la care nu am avut inca tupeul sa ma bag
                GL-22-TOF

                Comment


                • SUV-ul e criticat tare pentru cum arata; mie insa mi se pare mai frumos decat Tucson-ul Nu inteleg insa de ce arata mai urat decat chinezaria de Hoover CUV...

                  Comment


                  • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                    Salut baieti,
                    astazi am facut schimbul de oil + filtru, cu ajutorul a doua maini dibace si chei pe masura (masa) ,la colt de strada (fara sa imbaxesc solul cu ulei , carpe ,bidoane pvc etc. scapat si de amenda. Totul a decurs normal (din punct de vedere la ungere si scurgere ,bere , oloi ,si p...)deci ,operatia a reusit dar pacientul mort .;) surubul cu cap patrat de 8 (conic) adica busonul de ulei este prevazut cu acea saiba de CU de care tot intrebam eu de ea (aviz curiosilor) acum nu curge dar trebiue luata in calcul la urmatorul schimb de ulei. va urez un vickend ;) reusit .
                    Cu ce ai demontat/montat filtrul de ulei?

                    Comment


                    • E secretos tare de tot Nicu asta. Si cine ti-a imprumutat cele doua maini dibace?

                      In alta ordine de idei, donez set stergatoare tip clasic, eventual pentru o bere. Stergatoarele sunt foarte putin folosite, practic sunt ca noi ( starea lor spune totul ). Asa ca , primul venit , primul servit.
                      Last edited by lupulucian; 4 July 2009, 15:54.

                      Comment


                      • Originally posted by gl_mmm View Post
                        Cu ce ai demontat/montat filtrul de ulei?
                        Cu o cheie de filtru (speciala pentru logan si acea pozitie naspa ,nasoala si incomoda )

                        Comment


                        • Stergatoarele se potrivesc si la MVC ?
                          Last edited by lupulucian; 4 July 2009, 20:29.

                          Comment


                          • Da Relu, se potrivesc. Doar pe fata

                            Comment


                            • Originally posted by lupulucian View Post
                              E secretos tare de tot Nicu asta. Si cine ti-a imprumutat cele doua maini dibace?

                              In alta ordine de idei, donez set stergatoare tip clasic, eventual pentru o bere. Stergatoarele sunt foarte putin folosite, practic sunt ca noi ( starea lor spune totul ). Asa ca , primul venit , primul servit.
                              Stergatoarele se potrivesc si la MCV ?

                              Comment


                              • Originally posted by DeWiL View Post
                                Stergatoarele se potrivesc si la MVC ?
                                La Logan MCV se potrivesc cu siguranta. La MVC nu stiu ce sa zic ... cred ca nu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google