Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani si din partea mea D-nei Elena si sa ne intalnim cat mai des, Multa sanatate si tot ce va doriti si in nu in ultimul rand distractie placuta

    Comment


    • Multumesc frumos tuturor pentru urari !

      Azi nu vreau sa interpretez / explic asocierea sander'one cu sand'dana ...atata doar vreau sa mentionez , ca sa se inteleaga prezenta mea in vreo locatie a Galatiului, mai aproape sau mai departe de stadion : pe www.clubsandero.ro sunt inregistrata inca din aprilie 2009, de cand am masina si acolo am gasit/ regasit multe din intrebarile sau problemele comune sandero-urilor ( din toata tara ).
      Ne vedem curand si mai povestim. ;)
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • sand'dana...Uelcam si virtual pe forum
        Azi a fost o zi plina de realizari...am mesterit ceva pe la masina (o sa le vedeti live la intalnire) si pe la 12 am primit un telefon fulger care s-a lasat cu o iesire cu finalizare la o bericioaica/cafea cu primul loganist posesor de Duster.Andy.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • La multi ani Reluuuu...azi nu ai scos nici un sunet...ai fost mielusel
          La multi ani inca o data.
          sigpic

          Comment


          • La multi ani Relu sa ne traiesti si sa fii fericit, iubit si sanatos

            Comment


            • Cine ma ajuta cu niste cleme de scos cdplayerul Sony?Vreau sa readuc la tacere zgomotele provocate de acesta.

              P.S.Merci George pentru ajutor si promptitudineDau o bericioaica.
              Last edited by valeriuciprian; 28 May 2010, 21:42. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Daaaaa, am solutia Valeriu. Scoate sidiu' si baga un tub de spuma poliuretanica, stii tu, de-aia care expandeaza de 30 de ori volumul initial ... si ai rezolvat problema. Nu o sa-ti mai trancane nimic in bord ... EVER.

                Comment


                • Apreciez solutia ta da nu asta e raspunsul...next
                  sigpic

                  Comment


                  • lasi masina deschisa cu un afis in geam "caut cleme de scos CD playerul" si a doua zi vei gasi un bilet pe care scrie asa "l-am rezolvat noi". stii filmul Gone In 60 Seconds?
                    sigpic

                    Comment


                    • Apreciez si solutia ta...dar nu asta e raspunsul...next
                      sigpic

                      Comment


                      • Ieri m-am intalnit cu doi vechi loganisti: ********* si *****. Respecte pentru amandoi. Am schimbat si niste politeturi. Din pacate au decis sa nu mai scrie pe forumul nostru. Inca nu am reusit sa aflu motivul. Poate voi intelege si eu macar la batranete care este motivul pentru care vechii membri loganisti au decis sa dispara din peisajul loganistic national si sa se autoizoleze doar in cel local. Poate. Acum cand LoganClub Galati mai bifeaza o actiune cu caracter national, recunosc ca ma gandesc si la multi dintre vechii colegi. Sunt sigur ca ar fi vrut sa participe ... macar unii.
                        Last edited by gl_mmm; 31 May 2010, 06:37. Reason: post neinspirat

                        Comment


                        • mai valeriu...daca ai pe undeva prin casa 2 fasii de tabla zincata deaia care pui pe casa de 5mm latime si 10-15 lungime baga-le pe alea si il scoti...daca nu cauta pe la cineva care are...si le tii si pt viitor pentru orice eventualitate ;) ...succes

                          Comment


                          • Aveti idee daca la popescu gasesc sa cumpar un filtru de polen pentru logan ? ...si cam cat costa unu ? merci ;)
                            Skypee™

                            Comment


                            • skypee filtru polen pentru logan gasesti la Frontal in tiglina, este 25 lei. Mi-am cumparat eu saptamana trecuta.
                              ONLY GOD CAN JUDGE ME
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                              Comment


                              • cred ca ajung si eu pe acolo sa ma lipesc de unu......multam ca ai specificat tot

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google