Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • actiune caritabila

    Baietii din Constanta incearca sa ajute niste copii amarati. Citind topicul deschis de ei http://www.loganclub.ro/forum/au_nev...ru-t23634.html aproape ca mi-au dat lacrimile pentru bietii copilasi. Si mi-a crescut pulsul intelegand cat de nobil este un asemenea gest. Nu am vorbit cu LC Constanta dar sunt sigur ca nu vor refuza o contributie, chiar si simbolica, din partea oricui ar fi. Propun deci sa ne mobilizam si sa contribuim si noi cu cati banuti o-m putea aduna.

    Lista de contribuitori:
    1. gl_mmm
    2. ...

    PS Ma bazez pe sprijinul tuturor loganistilor, mai vechi sau mai noi!
    Attached Files
    Last edited by gl_mmm; 7 June 2010, 20:03. Reason: urcat poza

    Comment


    • Baietii din Constanta incearca sa ajute niste copii amarati. Citind topicul deschis de ei http://www.loganclub.ro/forum/au_nev...ru-t23634.html aproape ca mi-au dat lacrimile pentru bietii copilasi. Si mi-a crescut pulsul intelegand cat de nobil este un asemenea gest. Nu am vorbit cu LC Constanta dar sunt sigur ca nu vor refuza o contributie, chiar si simbolica, din partea oricui ar fi. Propun deci sa ne mobilizam si sa contribuim si noi cu cati banuti o-m putea aduna.

      Lista de contribuitori:
      1. gl_mmm
      2. laureatu'
      3. ...

      PS Ma bazez pe sprijinul tuturor loganistilor, mai vechi sau mai noi!
      Last edited by valeriuciprian; 11 June 2010, 10:24.

      Comment


      • Lista de contribuitori:
        1. gl_mmm
        2. laureatu'
        3. bogdan_1984
        4. ...

        deocamdata nu am luat salariul. saptamana viitoare sau poate in weekend am monetar
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bgd_puya View Post
          si daca tai si pui tips-ul asta schimba cu vreo ceva sunetul masinii? sau sunt doar asa de design??
          Nu se schimba sunetul ...cu o toba sport da...pentru sunet,la tips ii montezi o fluierice
          sigpic

          Comment


          • Lista de contribuitori:
            1. gl_mmm
            2. laureatu'
            3. bogdan_1984
            4. Lawrentiw
            5 .....

            in weekend am sa dau si eu

            p.s. mi-am pus tips-ul
            Attached Files

            Comment


            • Este super tipsul tau, Lawrentiw! Daca nu era asa scump poate ma bagam si eu ...

              Baietii din Constanta incearca sa ajute niste copii amarati. ... topicul deschis de ei http://www.loganclub.ro/forum/au_nev...ru-t23634.html ... Nu am vorbit cu LC Constanta dar sunt sigur ca nu vor refuza o contributie, chiar si simbolica, din partea oricui ar fi. Propun deci sa ne mobilizam si sa contribuim si noi cu cati banuti o-m putea aduna.

              Lista de contribuitori:
              1. gl_mmm
              2. laureatu'
              3. bogdan_1984
              4. Lawrentiw
              5 .....

              Sumele donate nu vor fi postate pe forum. Le vom sti doar noi. Fiecare cat poate si vrea.
              Last edited by valeriuciprian; 11 June 2010, 10:24.

              Comment


              • Lista de contribuitori:
                1. gl_mmm
                2. laureatu'
                3. bogdan_1984
                4. Lawrentiw
                5. DeWiL
                6. ....

                Comment


                • Incepand de ieri s-a restrictionat iarasi viteza pe digul Galati-Braila la 60 km/h
                  sigpic

                  Comment


                  • am sesizat semnul pe la inceputul digului, dupa ce am parcurs o distanta cu 90/h
                    sigpic

                    Comment


                    • plin de politie pe dig la ora 8.15 dimineata

                      fff tare frate ! de aia era atata politie pe dig si eu meream cu 80 , cu masina politiei in spatele meu ? pfuiii...ce tupeu pe capul meu ! )

                      ah, Valeriu , stiai ca ma duc azi la Apan....nici o vorbulita nu auzii ...

                      eh, nu-i nimik, le-am aratat cat sunt de viteaza !
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Nu te-au oprit si nu te vor opri atata timp cat ai stikerul lipit pe luneta
                        Dar nu forta norocul
                        sigpic

                        Comment


                        • poate iti vezi sandaua in poza din spate
                          sigpic

                          Comment


                          • cica s-ar fi redus iarasi viteza din cauza cresterii dunarii... un motiv cretin dupa parerea mea...nu stiu cum sa mai scoata si ei o mana de bani....

                            Comment


                            • nu-i cretin deloc. este o masura de precautie pentru a nu deteriora rezistenta digului
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by iashca View Post
                                S-a votat si asta!
                                JTLS, joi 10.06.2010 ora 17, terasa Tahiti:
                                1. gl_mmm
                                2. valeriuciprian
                                3.Claudiu(MSD)
                                4. DeWiL- inca putin si Valeriu ne duce in balcon la el.
                                5. gheorgngv
                                6. iashca- daca ajung de la munca
                                Eventuala schimbare de locatie o vom stabili diseara, la bere. Pana atunci ramane sa ne vedem tot la Tahiti.
                                O facura-m si pe asta
                                De aseara mi-am propus sa consum 2 litrii de apa pe zi...azi noapte am avut nevoie

                                Baietii din Constanta incearca sa ajute niste copii amarati. ... topicul deschis de ei http://www.loganclub.ro/forum/au_nev...ru-t23634.html ... Nu am vorbit cu LC Constanta dar sunt sigur ca nu vor refuza o contributie, chiar si simbolica, din partea oricui ar fi. Propun deci sa ne mobilizam si sa contribuim si noi cu cati banuti o-m putea aduna.

                                Lista de contribuitori:
                                1. gl_mmm
                                2. laureatu'
                                3. bogdan_1984
                                4. Lawrentiw
                                5. DeWil
                                6. valeriuciprian
                                Sumele donate nu vor fi postate pe forum. Le vom sti doar noi. Fiecare cat poate si vrea.
                                Last edited by valeriuciprian; 11 June 2010, 10:25.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google