Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vorbeste cu braileanu el are chiar de 1,4. A lui Gabau e de 1,6.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • Originally posted by gl_mmm View Post
      Baietii din Constanta incearca sa ajute niste copii amarati. ... topicul deschis de ei http://www.loganclub.ro/forum/au_nev...ru-t23634.html ... Nu am vorbit cu LC Constanta dar sunt sigur ca nu vor refuza o contributie, chiar si simbolica, din partea oricui ar fi. Propun deci sa ne mobilizam si sa contribuim si noi cu cati banuti o-m putea aduna.

      Lista de contribuitori:
      1. gl_mmm
      2. laureatu'
      3. bogdan_1984
      4. Lawrentiw
      5. DeWil
      6. valeriuciprian
      7. iashca
      8. ...
      9. ...
      10. ...

      Sumele donate nu vor fi postate pe forum. Le vom sti doar noi. Fiecare cat poate si vrea.
      Sunt invitati sa participe la aceasta actiune caritabila TOTI loganistii care citesc pe-aici. Indiferent de "culoare". Daca e vreunul care din diferite motive nu vrea sa se afiseze, primim si donatii anonime. Telefon sau PM la mine si rezolvam. Garantez discretie maxima.
      Si nu uitati esentialul: este vorba de copii! ... asa ca, carcotasii sa-si vada de treaba!
      Lista de contribuitori:
      1. gl_mmm
      2. laureatu'
      3. bogdan_1984
      4. DeWiL
      5. valeriuciprian
      6. gheorghngv
      7. anonim

      S-au strans pana acum: 80 lei.
      Daca mai sunt doritori ... cineva sigur va va fi recunoscator.

      Comment


      • Dau 2 doze de bere rece pentru doi suporti ca in poza de mai jos...se dadeau mai demult la MC' donalds

        Baietii din Constanta incearca sa ajute niste copii amarati. ... topicul deschis de ei http://www.loganclub.ro/forum/au_nev...ru-t23634.html ... Nu am vorbit cu LC Constanta dar sunt sigur ca nu vor refuza o contributie, chiar si simbolica, din partea oricui ar fi. Propun deci sa ne mobilizam si sa contribuim si noi cu cati banuti o-m putea aduna.

        Lista de contribuitori:
        1. gl_mmm
        2. laureatu'
        3. bogdan_1984
        4. DeWiL
        5. valeriuciprian
        6. gheorghngv
        7. anonim

        S-au strans pana acum: 80 lei.
        Daca mai sunt doritori ... cineva sigur va va fi recunoscator.

        Sumele donate nu vor fi postate pe forum. Le vom sti doar noi. Fiecare cat poate si vrea.
        Sunt invitati sa participe la aceasta actiune caritabila TOTI loganistii care citesc pe-aici. Indiferent de "culoare". Daca e vreunul care din diferite motive nu vrea sa se afiseze, primim si donatii anonime. Telefon sau PM la mine si rezolvam. Garantez discretie maxima.
        Si nu uitati esentialul: este vorba de copii! ... asa ca, carcotasii sa-si vada de treaba!
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • am fost pana la urma la service si am dat comanda de instalatie.maine o duc sa o monteze.o sa incerc sa vin duminica la intalnire si o sa va zic cum e.am auzit ca e o investitie buna........20 de milioane ma costat.sper in vara asta sa-mi scot investitia

          Comment


          • GPL iti ridica consumul cu 1 litru sau 2, da' perzi foarte mult in timp, in special iti faci praf injectia pe masina, am avut un prieten cu un BMW 316i cu GPL montat si omologat de la firma specializata tocmai in italia, si dupa vreo cativa ani a inceput sa constate ca si-a facut praf motorul, mai bine mergi in turatie mai mica decat sa iti pui GPL, daca tot vrei costuri mai mici la buzunar.Oricum este treaba ta, deci in concluzie faci cum crezi tu ca iti este mai bine....


            P.S.: azi dragi colegi i-am mai schimbat un pivot si flansa de pe drapta, acum o groapa nu simt ;;)
            Last edited by MSD; 15 June 2010, 16:12.

            Comment


            • De asta spuneam si eu ca motoarele cu gpl din fabrica nu sunt la fel ca cele pe benzina...
              sigpic

              Comment


              • parerile sunt impartite.eu nu am auzit pana acum pe cineva sa se planga.am colegi care au avut masini pe gpl si ziceau ca nu au avut probleme.acuma depinde cum iti e norocul

                Comment


                • @gl84emb - bun venit printre noi!

                  Bogdane (bgd_puya), mai traiesti?

                  Comment


                  • Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Dau 2 doze de bere rece pentru doi suporti ca in poza de mai jos...se dadeau mai demult la MC' donalds
                    Up up....sunt folosite intr-un scop nobil.
                    sigpic

                    Comment


                    • Avem un coleg nou.
                      marian_s ... unii il cunosc deja.

                      Comment


                      • Dap...salutare Mariane.
                        sigpic

                        Comment


                        • Salutare

                          Salutare,

                          Multumesc pentru primire in LoganClub,.... si urmeaza cinstea...

                          Respect pentru Mihnea, Valeriu... si pentru ceilalti care ma cunosc din LoganClub

                          Comment


                          • Cinstea...ai inceput cu dreptul...si aici vrem fapte nu vorbe...abtinete cu cinstea pana la Mioveni ca e timp
                            sigpic

                            Comment


                            • stie cineva pe unde se repara parbrize in galati? am o floricica de la o piatra cit o unghie . multumesc!

                              Comment


                              • La Dr. Parbriz, pe cosbuc colt cu crizantemelor.
                                E pe colt acolo un rompetrol, Dr. parbriz e exact langa.

                                Vezi ca e esential sa nu fi intrat apa, mizerie in respectiva "floricica" - altfel nu se apuca de treaba
                                In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google