Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ala de pe Cosbuc colt cu crizantemelor este Depozitul de parbrize...Dr parbriz e pe strada paralela cu Cosbuc dar mai spre Mazepa...adica cum vii din Doja si ajungi in Cosbuc,traversezi Cosbucul si o iei pe prima strada la stanga iar la vreo 200 de metrii e Dr Parbriz pe partea dreapta.
    Mai este un centru care repara fisuri on curtea cu spalatoria de la Apollo...spalatorie este pe Domneasca colt cu Radu Negru...intrii in curte si undeva in spate sunt baietii.
    Succes.
    sigpic

    Comment


    • promovare club

      Ce-ar fi daca am demara o campanie de promovare a clubului? Poate mai cooptam loganisti. Pentru ca in mod sigur sunt multi care poate ar vrea sa intre in clubul nostru dar habar n-au ca existam. M-am gandit la niste flyere puse la stergator. Dimensiuni: exact cat permisul de conducere. Continut: vezi o propunere in foto anexat. Opinii, critici constructive, alte idei ... va rog.
      Attached Files

      Comment


      • fara suparare dar parca e campanie de la Crucea Rosie ......mircea sincer multi sunt reticenti nu e vorba ca nu stiu de clubul asta ......vad atatea Logane inscriptionate prin oras, iti dai seama ca totodata intra si pe net sa certeze pentru mai multe detalii, nu cred ca un fluturas ar convinge pe cineva sa vina, poate ne trezim cu de al de BMW 318 din 96' si dacia Liberta, plus cometariile de la alte cluburi sau proprietari de diferite marci de autovehicule ,,ia uite-i si pe astia fac secte!" sau mai stiu eu ce le trece prin capul ala gol si plin de panza.
        Last edited by MSD; 18 June 2010, 14:43.

        Comment


        • cer sprijin, nu contre

          N-am inteles foarte bine ideea ta, dar nu-i bai. Retin doar ca nu esti de acord.
          Eu visez la un club mare si puternic aici, in Galati. Refuz sa cred ca 7-8 insi pot constitui vreodata o echipa prea puternica. Imi asum eu toate "jenele" legate de aceasta actiune. Ma uit la colegii din Bucuresti, Timisoara, Iasi. Ei au trecut deja la alt nivel: actiuni caritabile, intalniri cu presa, evenimente locale deosebite, etc.etc.etc. Noi? Gratare, bere si uneori cate o iesire la distractie. Trebuie sa dezvoltam subiectul, clubul acesta. Si un prim pas ar fi marirea numarului de membri. "Unde-s multi puterea creste!" ... si clubul infloreste.
          Altfel spus, de la infiintarea noastra in 18.11.2007, nu s-a schimbat mai nimic in bine pe-aici. Am crescut si apoi ne-am dus la vale ... clopotul lui Gauss. Am incercat reunificarea comunitatii iubitoare de Logan din Galati. Rezultatul - jenant, de un penibil rasunator. N-am sa inteleg niciodata indaratnicia cu care unii se cambreaza de unele decizii luate in trecut, in ciuda faptului ca acele decizii se dovedeste a fi gresit si mai ales pripit luate. Anyway, case closed!
          Acum vreau sa incerc si varianta asta cu marirea nr. de membri. Mai ales ca eu chiar stiu cum este sa fii parte dintr-un grup de 25-30 de loganisti, cu o perspectiva de dezvoltare constant pozitiva!

          Voi nu trebuie sa faceti nimic altceva decat sa ma sustineti si eventual sa va exprimati opiniile, opinii pentru care va multumesc anticipat.

          Comment


          • Mircea eu nu zic ca nu te sustin, ba chiar spor la munca....si daca te pot ajuta cu ceva spune-mi, eu doar spun ca nu vei avea parte de succesul dorit.

            Comment


            • Mircea, eu sunt de putin timp pe aici, dar iti dau dreptate, activitatea si calitatea intalnirilor trebuie imbunatatita iar numarul membrilor clubului e de dorit sa fie mai mare.

              Mie personal imi place flyerul, transmite exact ce trebuie, nu ai ce sa promiti sau sa sugerezi mai mult de atat, iar ca simpatizant Logan, daca e nevoie de ajutor pentru printare / distribuire ma ofer voluntar.

              Ar fi binevenita o asa buna idee si pentru sectiunea Sandero, need , plzzzz
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Orice initiativa trebuie incurajata si totodata sustinuta .Ma declar ca unic ditribuitor pe zona Tiglina I .

                Comment


                • Da...si eu spun ca e ok ideea lui Mircea...incercarea moarte n-are...speram sa nu avem parte de sabotaje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Si eu sustin initiativa, si ma alatur.

                    Comment


                    • marian_s, bine ai venit ! La multe posturi !
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Si maine se mai poate contribui la actiunea caritabila!

                        Baietii din Constanta incearca sa ajute niste copii amarati. ... topicul deschis de ei http://www.loganclub.ro/forum/au_nev...ru-t23634.html ... Nu am vorbit cu LC Constanta dar sunt sigur ca nu vor refuza o contributie, chiar si simbolica, din partea oricui ar fi. Propun deci sa ne mobilizam si sa contribuim si noi cu cati banuti o-m putea aduna.

                        Lista de contribuitori:
                        1. gl_mmm
                        2. laureatu'
                        3. bogdan_1984
                        4. DeWiL
                        5. valeriuciprian
                        6. gheorghngv
                        7. anonim
                        8. ...

                        S-au strans pana acum: 80 lei.
                        Daca mai sunt doritori ... cineva sigur va va fi recunoscator.

                        Sumele donate nu vor fi postate pe forum. Le vom sti doar noi. Fiecare cat poate si vrea.
                        Sunt invitati sa participe la aceasta actiune caritabila TOTI loganistii care citesc pe-aici. Indiferent de "culoare". Daca e vreunul care din diferite motive nu vrea sa se afiseze, primim si donatii anonime. Telefon sau PM la mine si rezolvam. Garantez discretie maxima.
                        Si nu uitati esentialul: este vorba de copii! ... asa ca, carcotasii sa-si vada de treaba!

                        Comment


                        • UPDATE - Lista de contribuitori pentru actiunea caritabila de la CT:
                          1. gl_mmm
                          2. laureatu'
                          3. bogdan_1984
                          4. DeWiL
                          5. valeriuciprian
                          6. gheorghngv
                          7. anonim
                          8. birky
                          9. marian_s
                          10. ...
                          La Mioveni voi preda suma stransa de LC Galati - 100lei (pana acum). Daca mai sunt doritori ... joi este ultima zi in care se mai pot colecta donatii.

                          Comment


                          • Va invit sa vizitati macar tangential si activitatea ClubSandero



                            Sa aveti o saptamana excelenta !
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Frumos scris sand'dana Multumim...
                              Aveti grija la trecerile peste calea ferata...este o actiune ampla in acest scop.
                              sigpic

                              Comment


                              • ultima strigare

                                UP!
                                Nu mai sunt doritori pentru o donatie? Mai spalam pacatele ...

                                Lista de contribuitori pentru actiunea caritabila de la CT:
                                1. gl_mmm
                                2. laureatu'
                                3. bogdan_1984
                                4. DeWiL
                                5. valeriuciprian
                                6. gheorghngv
                                7. anonim
                                8. birky
                                9. marian_s
                                10. ...

                                La Mioveni voi preda suma stransa de LC Galati - 100lei (pana acum). Daca mai sunt doritori ... joi este ultima zi in care se mai pot colecta donatii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google