Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se incalzesc repede.
    Bine ca i-am facut rodajul din timp.
    GL - 82 - VMD on board

    Comment


    • Originally posted by i_m_lucius View Post
      Nea adi sa nu ma uiti cu bucshele pt usi
      Vino duminica pentru...

      Comment


      • pai sal anunte cineva pe iamandi de la braila la ce ora e plecarea ca merge cu noi

        Comment


        • Originally posted by ady62 View Post
          Vino duminica pentru...
          Deja sunt trecut pe lista de duminica

          Comment


          • Cheie bujii cu articulatie 16 mm

            Am gasit ieri la REAL, cheie de bujii cu articulatie 16 mm 5 lei
            Attached Files

            Comment


            • logan suv


              ce mandru ma face sa ma simt
              In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

              Comment


              • Multumesc Cata29 ca iti pasa ;).

                Oricum, eu am vorbit deja cu lucian in legatura cu plecarea. O sa vin si eu la MOL la 7.30 .

                O intrebare: Galatiul a pregatit ceva gen stegulete sau tricouri personalizate?
                sigpic

                Comment


                • Din cate am inteles sunt lucrari de asfaltare pe dig. Sa fii precaut la ce ora pleci.

                  VIATA LIBERA

                  "Gălăţeni, începând din această săptămână, pe Drumul Naţional 22B (digul Brăila-Galaţi), de la kilometrul 1+800 metri, până la kilometrul 11+100 metri, se toarnă covor asfaltic, fapt care determină instituirea unor restricţii de circulaţie. Poliţia Rutieră supraveghează permanent această zonă, având în vedere că este de aşteptat ca traficul să se desfăşoare cu dificultate pe un singur sens de mers.

                  „Poliţiştii brăileni îi roagă pe participanţii la trafic să folosească variante ocolitoare digului, care fac legătura între Brăila şi Galaţi, sau să manifeste înţelegere faţă de problemele legate de fluenţa circulaţiei pe DN 22B legate, în special, de prelungirea intervalului de timp necesar parcurgerii acestui sector”, declară Jenel Şogor, purtătorul de cuvânt al Poliţiei Brăila.

                  Ne vedem, aşadar, pe variantă, tot o lăudam că e bună, netedă ca-n palmă şi mai lungă cu vreo 12 kilometri, fie vorba între noi…"
                  GL - 82 - VMD on board

                  Comment


                  • deci ramane stabilit 7.30 AM statia peco mol spre TECUCI ,cei care mai au de facut cumparaturi din peco pot sa vina mai devreme.

                    Comment


                    • Cronos, eu o sa vin pe baldovinesti - zic eu ca e mai liber si astfel evit orasul - stau langa OMV si asta ar insemna, daca plec pe dig, sa tranversez tot orasul. Eu plec maine la 6.45 de acasa, sper sa ajung la timp.

                      O intrebare: se va merge in coloana sau fiecare ii da cat poate? SI daca se merge in coloana, care va fi viteza medie?
                      sigpic

                      Comment


                      • mariandjy @te asteptam la intalnirile LCG organizate duminica.

                        Comment


                        • Vand orice produs din gama Metabond
                          .................
                          Attached Files

                          Comment


                          • Ultima strigare

                            Ultimul set de bucse din textolit pentru usi

                            Comment


                            • Intalnirea de astazi 30.09.2009

                              In aşteptarea şefului Cred ca trebuia postat aici
                              Attached Files
                              Last edited by ady62; 30 September 2009, 19:09.

                              Comment


                              • Intalnire Regionala Brasov, nr. 2, feb.2010

                                Lume, lume, in feb.2010 se tine Regionala nr.2 la Brasov!
                                Intrebare pentru membrii cotizanti ai LCG: sunteti de acord sa sustinem financiar (si partial) trimiterea a 2-3 masini la aceasta intalnire regionala, care fie vorba intre noi este mai mult nationala???
                                (Ca sa scurtez suferinta unora ... eu am fost anul asta, deci eu nu voi fi printre cei norocosi! Sau ... who knows?)
                                Ce-ar insemna asta? Iata: alegem 2-3 colegi/masini reprezentativi/e care ar dori sa mearga, ii stiker-im la maxim cu insemnele LCG, le bagam steaguri cu LCG si in ***, le dam niste bani de carburant (70-80 lei), ii invatam 1-2 poezii despre cat de pitoresc si frumos este Galatiul, le uram drum bun si gata.

                                Incercam sa fraternizam TOTUSI si cu restul tarii? Sau ne multumim cu batrana si credincioasa Moldaviae? Caci, pentru cei care nu stie, in tara au loc Intalniri Nationale si chiar Internationale. Ar cam fi timpul sa fim si noi acolo, nu credeti?

                                PS As aprecia foarte mult reply-urile constructive, nu pe cele despre cum NU se poate realiza ceea ce am propus eu.
                                Multumesc!
                                Last edited by gl_mmm; 1 October 2009, 07:36.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google