Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sper sa fie vreme buna si sa nu intervina al`ceva .. are ceva daca vrea sa vina si tata la un pescuit?

    Comment


    • Daca vine cu o cerere cu dop da...poate veni...ce draq ma Anderi...evident ca poateAsa mai discut si eu cu el una alta poate te aduce pe drumul cel bun
      Referitor la vreme...bagam matanii sa fie totul ok.
      Deschidem lista pescuitorilor avansati
      1 sand'dana
      2 Luk (?)
      3 valeriuciprian
      4 Gabi' (?)
      5 tatal lui andrrei_ro
      6
      7
      8
      Evident ca si cei care nu le au cu pesuitul pot participa...asa ca..
      Deschidem lista pescarilor in devenire:
      1
      2
      3
      4
      Last edited by valeriuciprian; 6 July 2010, 16:57.
      sigpic

      Comment


      • Daca vine cu o cerere cu dop da...poate veni...ce draq ma Anderi...evident ca poateAsa mai discut si eu cu el una alta poate te aduce pe drumul cel bun
        Referitor la vreme...bagam matanii sa fie totul ok.
        Deschidem lista pescuitorilor avansati
        1 sand'dana
        2 Luk (?)
        3 valeriuciprian
        4 Gabi' (?)
        5 tatal lui andrrei_ro
        6
        7
        8
        Evident ca si cei care nu le au cu pesuitul pot participa...asa ca..
        Deschidem lista pescarilor in devenire:
        1. gheorgngv - eu ma trec aici nu ma omor cu pescuitul dar imi place ( e posibil sa mai fie niste candidati dar o sa aflu mai tarziu zilele urmatoare)
        2
        3
        4

        Comment


        • Eu asa ce ma pricep mai ca m-as trece pe ambele liste. Dar modest cum sunt ... ma trec la avansati.

          Daca vine cu o cerere cu dop da...poate veni...ce draq ma Anderi...evident ca poateAsa mai discut si eu cu el una alta poate te aduce pe drumul cel bun
          Referitor la vreme...bagam matanii sa fie totul ok.
          Deschidem lista pescuitorilor avansati
          1 sand'dana
          2 Luk (?)
          3 valeriuciprian
          4 Gabi' (?)
          5 tatal lui andrrei_ro
          6 gl_mmm
          7
          8
          Evident ca si cei care nu le au cu pesuitul pot participa...asa ca..
          Deschidem lista pescarilor in devenire:
          1. gheorgngv
          2
          3
          4

          Detaliile iesirii le vom stabili joi, la JTLS.

          Comment


          • sa fim pozitivi !

            Referitor la vreme...bagam matanii sa fie totul ok.
            Deschidem lista pescuitorilor avansati
            1 sand'dana
            2 Luk
            3 valeriuciprian
            4 Gabi' (?)
            5 tatal lui andrrei_ro
            6 gl_mmm
            7
            8

            Introduc si sectiunea "intermediari" pentru cei care vin cu pestele gata prins:
            marian_s Multumit ?


            Evident ca si cei care nu le au cu pescuitul pot participa...asa ca..
            Deschidem lista pescarilor in devenire:
            1. gheorgngv
            2
            3
            4

            Detaliile iesirii le vom stabili joi, la JTLS.


            Pe tatal lui Andrei l-ati pus pe liste, dar pe Andrei de ce nu ?
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • se pare ca pe mine nu ma vor am zis ca inca nu e sigura treaba elena..doar 70% sanse sa vin..atat eu cat si tatal meu

              Comment


              • Nu ma ...noi vrem doar pescuitori...ia baga-te pe lista sa vedem cine te scoate
                Si cum spuneai si tu mai sus...sa speram ca vremea va fi super ok pentru noi.
                sigpic

                Comment


                • s`au anuntat zile frumoase de maine incolo...cel putin asa au zis la meteo..acuma ramane de vazut...si`apoi..cu sau fara peste/pescuit tot as vrea sa vin

                  Comment


                  • Uneori e buna si apa pentru ceva...stinge setea

                    Deci o propunere extra Logan Club
                    Sambata incepand cu ora 11 la dealerul Scania de la Aviasan va avea loc o prezentare de detailnig pentru masini...mai jos gasiti programul actiunii...deci cine e interesat sa bage un mesaj
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Mergem, cum nu!? Punem si bannerul peste al lor ... transformam totul in LC ... spalam si masinile ... poate bem si-un suc (moaca evident! ca la Apan ) ... eu merg! Bagam si-o sfanta manea ... ... ce dreaq ma, mai intrebi?

                      Comment


                      • Interesant !
                        Interesant e si faptul ca te tine acolo aproape o zi intreaga ! si sa inteleg ca una din conditiile de participare e sa ai masina neagra de murdara
                        pe langa celelalte in general , in mod particular pe mine ma intereseaza de ex."demonstratia de curatare plastice interior"
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • Masinile pe care se vor aplica acele tratamente sun alese deja...deci nu vor fi ale noastre...ce o sa cer eu e sa mi se masoare grosimea stratului de vopsea.
                          De baner nu cred ca poate fi vorba pentru ca nu este facut nici un scris pentru aceasta actiune si azi nu am timp sa ma ocup de el...daca are altcineva timp sa spuna si il indrum catre acel magazin unde am facut si restul de inscrisuri.
                          sigpic

                          Comment


                          • Faza cu bannerul era o gluma! Si cu maneaua, si cu sucul, si cu spalatul ... la fel!

                            Comment


                            • Io la faza cu banerul nu am glumit...la restul da...am inteles gluma...pacat ca nu afisam banerul...asta e.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by valeriuciprian View Post

                                Deci o propunere extra Logan Club
                                Sambata incepand cu ora 11 la dealerul Scania de la Aviasan va avea loc o prezentare de detailnig pentru masini...mai jos gasiti programul actiunii...deci cine e interesat sa bage un mesaj
                                Iata cateva poze de la experienta de azi...intalnirea a fost sub patronajul forumului **************.ro...si zic eu o experienta fericite...am aflat si grosimea stratului de vopsea de pe loganul din dotare care contrar carcotasilor e la fel ca pe celelalte masini
                                La macheta o sa am nevoie de ajutorul unuia dintre voi...pentru ca nu imi place cum arata.
                                Attached Files
                                Last edited by valeriuciprian; 11 July 2010, 16:26.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google