Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andrrei_ro tu nu ai auzit de prioritate de stanga?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by valeriuciprian View Post
      ANUNT:
      Maine dimineata intre orele 9 si 12 grupa mica si mijlocie a Logan Club Galati va participa la Dealerul Nalba la un concurs de desene pe asfalt...sustinatorii si participantii sunt asteptatati cu drag.Poze fac eu.Si cafeluta tot eu o dau
      Vor mai urma actiuni organizate de dealerul Nalba...va anunt la momentul oportun.
      sigpic

      Comment


      • vazut tarziu omu` verde..nu apucat dat prioritate de stanga

        Comment



        • Votati cea mai tare masina vt!
          sigpic

          Comment


          • Tarziu spusesi...votai pe altul...next time.
            sigpic

            Comment


            • De maine cica se da drumu la Faleza...doamne de cand astept ca am facut scurta ma mana invartind la volan pe la elice
              Imagine in acest moment cu stadiul lucrarilor.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • valeriu ma indoiesc ca vor da drumu la faleza..mai avem de asteptat

                Comment


                • Frumos...transmite-i salutarile mele.

                  Originally posted by andrrei_ro View Post
                  valeriu ma indoiesc ca vor da drumu la faleza..mai avem de asteptat
                  Da...ma uitam acum pe camera web si inca nu au dat drumu la strada...poate ii dau totusi drumu azi pana la 16...e adevarat ca nici asta de la ziar nu au scris in care joi dau drumu
                  Last edited by valeriuciprian; 29 July 2010, 06:32. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • da da,,faimoasa faleza...lucru de 2 lei parca mergi cu barca pe valuri asa bine au asfaltat..nici macar nu au avut bunul simt sa curete / spele strada de pamant/praf..poate se ia la primele ploi

                    Comment


                    • Originally posted by valeriuciprian View Post
                      Am pus la cale pentru duminica o ieseala la o si la o ...iar vom fi si
                      BA cred ca NU !

                      Deci din varii motive :
                      1.Gabi' sotie de verde e de serv dimineata in acest weekend
                      2.Copiii de verde nu pot fi chinuiti a mere dis-de-dimineata pe balta
                      3.Suntem inainte de ziua de bani
                      4.Nenea Iashca nu merge ...
                      5.Lui Mircea nu-i place pescuitul
                      6.marian_s nu mai are ce scapa in apa ...
                      7.Relu nu mai are fise de cafea ( ce treaba o fi avand asta cu planu...)
                      8.Sand'danului i s-a aprins beculetul pt alimentare...
                      9.George nu mai ofera batul de undita ...
                      10.....laureatu nu a zis ninik ....
                      ...
                      ...

                      se contramandeaza planul de pescuiala pt o alta zi (ad-hoc) si ne intoarcem la ....CIMENTTTTTT !!!! sau ...betooooon !

                      Mentiune: cei pasionati de pescuit pot face o spirala separata, intr-o alta zi decat cea de intalnire traditionala si pana la urma nu neaparat cu noaptea-n cap...totu-i sa vedem apa in fata ochilor ( dar nu cea de la spalatul vaselor in chiuveta )
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • ce bine la mai zici ,tu bobocule!
                        dupa ce citesti ce scrie mai sus ,nici nu iti mai pare rau ca nu se face!
                        esti beton,elena!
                        daca ar fi sa primesc vesti rele,pe tine te-as alege sa mi le spui, ca ai talent sa le transformi in vesti bune!
                        tine-o tot asa ca ne molipsesti si pe noi de entuziasm continuu!
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • Nea Iasca daca ti-ar spune Elena ca ai depasit cu 10 kg. greutatea admisa la bagaje te-ar bufni rasul ,ai rade cu lacrimi si ai plati dublu numai ca sa o mai spuna odata.Parerea mea.

                          Comment


                          • ...pentru Relu
                            Solicit de la domniile dumneavoastra doua palme (ca dimensiune) de chestia aceea care se pune sub parchet...e cam urgenta treaba...as dori pana maine...adica maine.For free. dar voi fi recunoscator evident.
                            sigpic

                            Comment


                            • Valeriu ,eu asa ceva nu am prin casa ,sa incerc la cumnatii mei.

                              Comment


                              • Da sub parchet sigur ai...da nu vrei sa dai
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google