Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu placere iashca. a fost placerea mea. eu pe drumurile patriei noastre am vazut radar in logan alb si am auzit de radar pe logan rosu
    sigpic

    Comment


    • poi nu trebuia mrfler? las asa neprotejat? nu`i frumos

      Comment


      • Originally posted by valeriuciprian View Post
        Nu stiu daca e de mai demult sau a aparut acum dar....ne-am tras radar galben...deci atentie Logan Balben cu barele negre si cu folie neagra pe geamurile spate B 32 SGE.Ochii in patru
        Eu, asa stiu ca: culoarea "BALBEN" se scrie cu: G si nu cu B,adica GALBEN . Asta pana intra D-nul Profesor de Gramatica .Rog a nu se sterge.

        Comment


        • In ce dictionar este Nicule?

          Comment


          • D E X

            Dictionarul Explicativ Al Limbii Romane !

            Comment


            • Nicule ...vad ca ai chef de glume si de mistouri...ok nu-i problema o rezolvam...vezi ca nefolosirea functiei report cred ca se sanctioneaza.In loc sa postezi in "ajutorul" colegilor...adica cu informatii tu vad ca urmaresti fiecare litera a mea...din partea mea e ok...nu ma deranjeaza.Succes cu posturile in continuare.
              sigpic

              Comment


              • Sunt bagat in baza de date?

                Comment


                • @cipri sigur ai vazut bine treaba cu loganu ? stiu ca pana in momentul de fata nu aveau nici unu galben.. sau poate lau adus pe cel de la braila putin in vizita in galati

                  Comment


                  • mrfler...loganul din Braila are folie si pe geamurile din fata si are numere de Braila...iar pe langa cel din Galati am trecut de 2 ori...nu i-am facut poza de aproape pentru ca sincer imi era teama de consecinte.

                    Nikolas_bnm...nu e vorba aici de nici o baza de date...iti spuneam asa ca fapt divers.

                    andrrei_ro...vezi unde iti parchezi masina cand iesi in oras pentru a nu avea surprize de la comunitari.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nicule , dar pe unde fuse'si tata? Ai rasarit odata cu caldurica de afara?

                      Comment


                      • Putin, " Silentio Stampa" Am fost si sunt in Galati (sunt dat la rubrica " disparitii misterioase"?) Este caldurica afara ,dar nu si sufletul omului.

                        Comment


                        • Ce se intampla

                          Tot orasul este impanzit de politie

                          Comment


                          • Da Ady razie totala;centura,tel mobil,folie,s-au pus pe noi fratilor.
                            Last edited by lupulucian; 1 April 2009, 08:27.

                            Comment


                            • cum sa mareasca bugetul ? prin amenzi .... sa vezi ce soferi prudenti face criza asta din noi

                              Comment


                              • da am avut cica si musafiri din alte judete 7 la numar, pe ruta galati tecuci erau azi la ora 15 - 16 4 radare si 5 echipaje centura tel mob si rovinieta cereau

                                cine poate sa-mi zica si mie de unde pot face rost de niste distantiere de roti??? ieftine
                                Last edited by lupulucian; 1 April 2009, 08:28.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google