Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Folie pentru modelul nou de certificat gasiti pe la bubico, dinala format mic , mai vechi si eu caut dar nu am gasit nicaieri

    Comment


    • Am inteles ca se mai gasesc si la magazinul vis a vis de politia rutiera si pe la banci mai e un magazin cu specific librarie.
      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

      Comment


      • Sal.cine ma sfatueste si pe mine ce jante sa cumpar pana in 15 mil ( chestia ca imi trebuie factura la ele)

        Comment


        • Am nevoie urgent de un drum pana pe Cosbuc, sa vad de niste (2) anvelope de iarna.
          Este vreun loganist generos disponibil? ms

          Comment


          • mai ai nevoie mircea? (acum am vazut anuntul)

            Comment


            • Multumesc, dar am rezolvat. Mi-am luat anvelope de iarna si acum pot sa ma deplasez legal.
              Acum insa am alta tema: trebuie sa schimb cateva garnituri la o fereastra si nu stiu unde sa caut. Tamplaria este din PVC model 1900-toamna si, cand bate vantul afara, cam bate si prin camera mea. Um mester in termopane mi-ar trebui!
              Cheers!

              Comment


              • Vezi ca era un depozit care vinde feronerie si accesorii pe Dogariei...chiar lanag fosta fabrica de biscuiti...daca ai rabdare pana maine ma uit daca mai e magazinul ca e in drumul meu spre munca.
                sigpic

                Comment


                • depozitul de acolo
                  nu mai este sigur . eu ma ocup cu asa ceva . cand aveti nevoie puteti apela cu incredere
                  ;)

                  Comment


                  • Trebuie sa schimb neaparat garniturile la doua canate, la doua ferestre din PVC ... vreo 5-6 metri de garnitura. Poti sa ma ajuti cu o asa lucrare (materialele si manopera)? Eventual o alta solutie tehnica??? Pentru ca bate vantul prin "fereshti". Bate tare, tare!

                    Comment


                    • cu cea mai mare placere . cand ai timp ma anunti si vin sa rezolv
                      ;)

                      Comment


                      • Daca poti maine, ar fi perfect. Da-mi te rog un PM cu nr. tau de telefon sa vorbim.

                        Comment


                        • salutare

                          uitai fratilor zapada aici si ''utilaju de dezapezire'' , am dat la lopata de ma dor mainile , zona filesti ai mei au iesit pe geam, noroc ca la geam fiind pe nord a viscolit si nu a fost depusa deasupra geamului ,zapada cat casa







                          Last edited by yotataee; 11 February 2012, 23:26.

                          Comment


                          • Asa te mentii in forma, ce sala...
                            Daca imi spunea cineva ca va fi asa zapada primea "rezerva" pentru frigider. Nu credeam. Acum vazand pozele multumesc cerului ca cei apropiati sunt bine. Vom trece si de aceasta iarna daca vom fi uniti si ne vom ajuta aproapele.

                            Comment


                            • Amin!
                              Si mai schimba si tu poza la avatar. (vorbeam cu matza )

                              [QUOTE=gl_mmm;1180981]Trebuie sa schimb neaparat garniturile la doua canate ... Poti sa ma ajuti cu o asa lucrare (materialele si manopera)? .../QUOTE]

                              Originally posted by BRZ View Post
                              cu cea mai mare placere . cand ai timp ma anunti si vin sa rezolv
                              ;)
                              Problema rezolvata! Colegul BRZ: profesionist, parolist, serios. Multumesc si recomand.
                              Last edited by gl_mmm; 12 February 2012, 19:35. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Am si eu o problema si vreau un sfat, in seara asta mi-a intart unu in spate si mi-a stricat bara, o recomandare la ce service sa apelez sa lucreze calumea si sa nu se cunoasca prea tare diferenta de vopsea tinand cont ca e albastru egee si stiu ca sunt doua variante de egee, una din prima serie si una aparuta o data cu varianta ph2 astept un raspuns, multumesc anticipat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google