Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • noi fi eu o mare sperietoare?sint un electrician care mai si greseste din cind in cind (cine nu munceste nu greseste cine nu greseste nu invata)

    Comment


    • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
      Astazi masina mea a suferit o modificare.Acum e ok? Andrei,Valeriu si Ady?
      Nicu...vom suporta la prima intalnire costul operatei .Doar asa puteai fi convins.
      Anderi ,Ady trebuie sa ne gandim cu ce am putea scrie iar pe capacul filtrului de aer...un cui ar merge oare?
      Veniti si voi cu propuneri...
      sigpic

      Comment


      • Scriem cu rujul brunetei de acum cateva intalniri.

        Comment


        • Ar merge, cu o flacara oxiaceltilenica .
          Nicule, stai linistit ca motorul meu a vazut pana acum 2 spalari (la spalatorie, cu jet) si va vedea cate una inainte de fiecare revizie. N-are absolut nimic. (sper)

          In alta ordine de idei: cine pleaca la drum in seara asta sa aiba grija mare. O vreme idioata pana la Tulcea, doar ghicesti drumul (daca nu il stii) ca nu se vede nimic de ninsoare/viscol. Obositor si enervant sa te chinui asa..... Mi-a adus aminte de anul trecut aceeasi zi, cand a fost o ceata de nu vedeai la 15 m in fata.
          GL-22-TOF

          Comment


          • nasol danielliviu. totusi e bine ca ai ajuns acasa cu bine
            sigpic

            Comment


            • daniel sa inteleg ca tu nu ne onorezi cu prezenta?
              (ai pus-o)
              Last edited by lupulucian; 23 December 2008, 22:24.

              Comment


              • Originally posted by danielliviu View Post
                In alta ordine de idei: cine pleaca la drum in seara asta sa aiba grija mare. O vreme idioata pana la Tulcea, doar ghicesti drumul (daca nu il stii) ca nu se vede nimic de ninsoare/viscol. Obositor si enervant sa te chinui asa..... Mi-a adus aminte de anul trecut aceeasi zi, cand a fost o ceata de nu vedeai la 15 m in fata.
                De aceeasi vreme am avut si eu parte pana la Chiraftei unde am fost in seara asta sa fac alimentarea pentru sarbatori ...Salutari Zlate...se pare ca avem case de "vacanta" vecine
                sigpic

                Comment


                • Nicule, e vorba sa ajung duminica in Galati. Sau sambata seara, depinde de vreme si de planurile pe care le face "asupritoarea" . Doar sunt la mana ei in Tulcea. Dar sper sa vin la intalnire, ca oricum la 13.30 trebuie sa ne prezentam la munca (si sotia are acelasi loc de munca).

                  Si ca mi-am adus aminte, se pare ca anul asta nu ne-au trimis deloc brazi. O mare usurare, ca numai de ei nu aveam chef la nebunia de la noi.
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Daniel...verifica in parcarea supermarket-ului si vei avea o surpriza
                    sigpic

                    Comment


                    • Surpriza e a ta.... s-a discutat la ultima intalnire. Nu sunt ai nostri (de la magazinul, respectiv raionul unde lucrez si unde au fost anul trecut). Este alta firma care ii vinde.
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • Inseamna ca te-ai scos...la penultima intalnire nu am fost...cu toate ca ar fi fost frumos ca si in supermarketul in care lucrezi sa gasim si brazi...oricum la anul sper ca vom avea
                        sigpic

                        Comment


                        • Craciun misto tuturor! S-ar putea ca Mosu' sa nu ajunga la noi toti pentru ca acum 10 minute l-am vazut la barul nostru (la Popescu) petrecand de zor impreuna cu elfii!
                          Attached Files

                          Comment


                          • Mosul asta i-si face de cap impreuna cu ajutoarele lui . Ady nu cumva tu i -ai directionat in bar? ca sa iei tu tote cadourile pentru Logan Club Galati? Dar acum fii sincer. Vrei nu vrei ,o s-o faci pe Mos Craciun
                            Last edited by Nikolas_bnm; 24 December 2008, 21:29.

                            Comment


                            • nikolas-bnm,de ce m-ai intrebat de nr de la masina ta? imi cer sincer scuze dar sunt cam uituc din fire(de, batrinetea isi arata efectele) si nu imi aduc aminte de nr asta.
                              Last edited by lupulucian; 24 December 2008, 22:13.

                              Comment


                              • Craciun fericit si sarbatorile cu bine din partea reno-istilor galateni! Sunteti cei mai buni!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google