Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fabius ... Noile roti sunt la sablat si vopsit in camp electrostatic in curand vor fi si pe masina sper ca in 2 sapt
    DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

    Comment


    • Tibi_16mpi stai cumva prin port?

      Comment


      • Nu nu stau in Port dar am avut o vreme cand eram seara de seara pe acolo ;)
        DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

        Comment


        • Cine ma ajuta si pe mine duminica sa montez o alarma? De-aia ieftina, nu cine stie ce....
          GL-22-TOF

          Comment


          • Poate te ajut eu
            DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

            Comment


            • In seara asta , mi-am schimbat filtrul de pe gura de aspiratie a aerotermei ( gura de sub grila stergatoarelor ). Am montat-o acum un an si arata ca in imaginea de mai jos. Sfatul meu este ...Sa va montati neaparat asa ceva, se merita.
              Saptamana viitoare imi montez si filtrul de polen, lasandu-l si pe cel de pe gura de aspiratie, montat azi. Nu este niciun risc, ca aeroterma sa traga din greu, cu ambele filtre montate.
              Attached Files

              Comment


              • Pai asa arata al meu filtru dupa numai 3 luni.....
                GL-22-TOF

                Comment


                • nikolas_bnm

                  Dati o indicatie unde se poate merge la un pescuit asa de relaxare dupa ora de intalnire din parcare ,in apropierea Gl (nu sunt asa de inrait dar trebuie si asa ceva).

                  Comment


                  • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                    Dati o indicatie unde se poate merge la un pescuit asa de relaxare dupa ora de intalnire din parcare ,in apropierea Gl (nu sunt asa de inrait dar trebuie si asa ceva).
                    Ai uitat de prohibitie, Nicusor?
                    Nu prea ai in zona , aproape cu bani. Crescatoria de la Branistea, cred ca este cea mai aproape cu bani. Fara bani este riscant. Si la Siret si la Dunare

                    Comment


                    • Este balta si la Malina sau la lacul Vanatori...Cu bani evident.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                        ... Asa de relaxare dupa ora de intalnire din parcare ....
                        Pai si intalnirea nu e relaxare?

                        Propun si eu ceva: la sfarsitul intalnirii sa facem cu totii o tura prin oras... La pas de plimbare. Ce ziceti?
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • nikolas_bnm

                          Pai si intalnirea nu e relaxare? Ba da .Dar cea cu betele e alt ceva,ia spune tu de cate ori ai fost la peste si cel de langa tine prindea numa 1 si 1 si tu nimic,nu simteai cum incepe relaxarea de la cap?

                          Comment


                          • Nu prea am talent la pescuit.... Cred ca am fost de vreo 3-4 ori in viata mea. Si nici nu amprins cine stie ce. Dar "sculele" sunt in portbagaj.... Just in case
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • Originally posted by danielliviu View Post
                              Pai si intalnirea nu e relaxare?

                              Propun si eu ceva: la sfarsitul intalnirii sa facem cu totii o tura prin oras... La pas de plimbare. Ce ziceti?
                              Buna ideea cu tura prin oras dupa intalnire Eu unul ma bag sa vedem ce zic ceilalti
                              DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

                              Comment


                              • Domnule Ady cand ne montam si noi filtrele de praf la masini?Iauite ce prafaraie fac cei si-au montat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google