Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu dau berea , dar nu miine! Totusi cine face filtrul!
    sigpic

    Comment


    • E in faza proiectarii,se cauta materiale si solutii

      Comment


      • Maine ....O bere, o barfa....Ceva...Un filtru.....
        Incepem lista?
        Nikolas_bnm, la cat a ramas licitatia?

        Comment


        • 3beri Beks

          Comment


          • Din cate stiu, acel cheder este unul cea mai deosebit, adica de pe la o masina model mai vechi, de la trapa. Mai mult nu stiu. Ar trebui cautat pe la magazine sa vedem ce tipuri de chedere gasim, ca restul e foarte usor.
            GL-22-TOF

            Comment


            • De maine incepe distractia adevarata...Expozitia se termina azi si plec in insule...Multe salutari
              sigpic

              Comment


              • Salutare.Stiti daca se gaseste undeva in galati spray pentru scapat de mirosul AC .

                Comment


                • Da, am vazut la Kaufland. Aprox 15 lei
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Multam. E cu spuma?

                    Comment


                    • N-ai pt ce. Si nu stiu, e un flacon micut, cam de 10 cm inaltime si e pe undeva pe langa vitrina de inghetata de la case, mai exact pe langa spray-urile de vopsea, lichi de parbriz, etc. Si ieri l-am vazut pe acolo.
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • Originally posted by valeriuciprian View Post
                        De maine incepe distractia adevarata...Expozitia se termina azi si plec in insule...Multe salutari
                        Valeriu, iti urez distractie maxima!
                        Peste 1 saptamana ajung si eu p-acolo.

                        PS Am auzit ca berea-i 1 ieuro tona. N-o bea toata, pls.

                        Comment


                        • Sal!
                          Stie cineva care e treaba cu filtrul de habitaclu (de interior) ?
                          Am vazut ceva interesant pe net cum ca in spatele consolei centrale se poate monta asa ceva. Este compatibil cu cel de la clio. Cum se monteaza?

                          Comment


                          • Originally posted by KNYK View Post
                            Sal!
                            Stie cineva care e treaba cu filtrul de habitaclu (de interior) ?
                            Am vazut ceva interesant pe net cum ca in spatele consolei centrale se poate monta asa ceva. Este compatibil cu cel de la clio. Cum se monteaza?
                            De montat se moteaza usor. Dar pana la montaj trebuie facuta o decupare. Exista un capac fals care la Clio3 si Modus este liber tocmai pentru a putea monta/demonta filtrul de polen.
                            Pozitia este nashpa rau, la inceput, pentru decupare. Dupa aia se scoate si se schimba foarte usor filtrul. Pozitia este intr-adevar in spatele consolei centrale, jos de tot, in partea drepta fata.
                            Imi montez si pun poze.

                            Comment


                            • Si eu vreau sa-mi pun filtrul saptamana asta. Dar am da tun telefon la APAN si mi-a dat pretul de 80 ron. Asa ca voi vcauta in Galati un filtru compatibil, gen MANN CU 1829. Stie cineva pe unde gasesc? Am sanse la Popescu?
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • Originally posted by danielliviu View Post
                                Si eu vreau sa-mi pun filtrul saptamana asta. Dar am da tun telefon la APAN si mi-a dat pretul de 80 ron. Asa ca voi vcauta in Galati un filtru compatibil, gen MANN CU 1829. Stie cineva pe unde gasesc? Am sanse la Popescu?
                                Ai sanse Daniel. La magazinul de la langa Deltacar, magazinul cu prelata, dinspre Tiglina. Daca gasesti, spune-ne si noua. Vezi sa nu te pacalesti sa iei de Solenza.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google