Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aveti idee cum a fost posibla disparitia thadului un vot pentru Lord ?De mentionat ca astazi a fost creat in jurul ore13 si a supravetuit pana pe la 15 30.

    Comment


    • A fost sters de catre Cristi_XP. Am sa vorbesc cu el

      Comment


      • HAI ROMANIABaieti ce facem peste 21 h 30 min ne gasim la sarbatorirea primelor puncte ale NATIONALEI?CU BERGANBIER bine-n teles

        Comment


        • Mi-am montat filtrul de habitaclu!!!!!! Am gasit, la 53 ron la Frontal in Tiglina. Am mai cautat si in alte parti si n-am avut succes. Este compatibil cu cel original sau Mann CU1829. Montajul a durat cam 20 min = decuparea cu foarte mare grija a capacului (cei cu AC - acolo este si vaporizatorul instalatiei, foarte aproape....). Dupa decupare, in 30 secunde se monteaza filtrul.
          Este mult mai simplu si mai convenabil.
          Detalii mai multe la urmatoarea intalnire, la care nu voi lipsi.
          GL-22-TOF

          Comment


          • Eu am taiat surubul direct.... Si am scurtat piulita aia de plastic. Nici nu-ti dai seama ca nu era asa din fabrica.
            GL-22-TOF

            Comment


            • Eu am taiat surubul direct.... Si am scurtat piulita aia de plastic. Nici nu-ti dai seama ca nu era asa din fabrica. Numai ca sa nu dai si tu o bere

              Comment


              • Eu vreau asa ceva.
                Da-mi te rog PM cu mess ID - ul tau. Vreau sa vb pe mess, pls.

                Comment


                • Te voi contacta in curand danielliviu in legatura cu filtrul de habitaclu.....Sunt interesat.
                  Am AC asa ca o sa am nevoie de ceva detalii de la tine....Evident nu va lipsi "protocolul".
                  Nu este exagerat de scump acest filtru de habitaclu dupa cum ai spus tu.
                  Eventual ceva poze....Cand ai timp.
                  Ms.

                  Comment


                  • Ady62:cat costa? As vrea si eu unul!
                    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                    Andreea Trifu

                    Comment


                    • Originally posted by iashca View Post
                      Ady62:cat costa? As vrea si eu unul!
                      Numai 5 lei.

                      Comment


                      • Meserie

                        Am luat ,am montat vine perfect ,sta bine roata nu fuge nu zice nimic se merita.

                        Comment


                        • @Ady62: vreau si eu 1 buc.
                          Multumesc

                          Comment


                          • filtru polen - habitaclu

                            Si niste poze cu filtrul montat.
                            Este compatibil cu modelul MANN CU 1829 dar nu m-am uitat exact pe cutie ce marca este. Am umblat prea mult sa-l caut, si daca tot l-am gasit m-am grabit sa-l montez.

                            Dimensiuni (mm): L*l*h = 184.5 * 180.0 * 27.8
                            Cod EAN: 4011558316600 (asta e pt filtrul mann)

                            Si am facut si un test prin praf in spatele unui TIR (pe sub pod - cel care duce la Braila) cu ventilatorul la 4 si abia s-a simtit un vag miros de praf. Asa ca am dat inapoi la 2 ventilatorul si a disparut orice urma de impuritati in aer. In schimb nu filtreaza mirosurile . Poate data viitoare gasesc unul cu carbon.
                            Attached Files
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • Daniel, am notat datele filtrului tau. Maine ma duc sa-l iau. Multumesc mult.
                              Vineri in parcare il montez. Doritorii stiu ce au de facut. Voi fi acolo incepand cu ora 18.00

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google