Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1)lucianbgl
    2)gl_mmm
    3)Nikolas_bnm
    4).............
    5).............

    Comment


    • Vreau si eu

      Comment


      • Nu cred ca am fost inteles:
        barele respective sunt patrate, peste ele se trage (IMBRACA) un ornament din burete, musama etc si amd ....
        sigpic

        Comment


        • Salut
          Vreau si eu. Cu prima ocazie / intalnire , te rog sa ma ai in vedere.
          Multumesc
          Deoarece, astazi sambata , la noapte, vom primi cel mai frumos mesaj, acela ca Hristos A Inviat, va urez, multa pace, liniste, sanatate si impliniri. Sa ne vedem cu bine.
          Last edited by lupulucian; 28 April 2008, 19:58. Reason: postare consecutiva

          Comment


          • As vrea ceva informatii despre portbagaje, intre 300-400 l si nu mai scumpe de 600 RON. Am inteles ca "fapa" ar fi cele mai bune, e adevarat? Miii de multumiri!!!!!!!!!!!!
            sigpic

            Comment


            • Era la Carefour mai demult promotie la portbagaje auto de fapt la cutii portbagaj...erau vreo 300 lei...ai fost pe acolo sa vezi?
              Last edited by valeriuciprian; 26 April 2008, 19:18.
              sigpic

              Comment


              • Am fost, dar erau de 400-500 l si de o calitate "indoelnica" , un plastic de proasta calitate, se deschidea intr-o singura parte, incuetori din plastic, fara garnituri intre capac si corp, de aceea nu am luat.
                sigpic

                Comment


                • Vreau si eu dopuri din alea.

                  Comment


                  • Manual de reparatie

                    Am de vanzare 3 bibliorafturi cu manualul de reparatie LOGAN, pentru membrii din Galati fac reducere substantiala.

                    Comment


                    • Sa traiti loganisti si hristos a inviat!! Nu cred k ma mai cunoasteti dar am inteles ca joi pe 1 mai intalnire , e adevarat?

                      Comment


                      • Bun revenit dany_shafu...pentru cei care nu te cunosc sau nu te mai tin minte...e cel care sta in picioare
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Si ia spuneti joi ceva intalnire? K am inteles k sa marit grupul

                          Comment


                          • Joi 1 mai este intalnire...mai multe detalii gasesti aici ...deja esti trecut pe lista..
                            sigpic

                            Comment


                            • Sa traiesti shafule...ne gasim deseara la o bere? Ca aseara pauza ..te`am trecut pe lista cum am vb...joi la popescu` la 6

                              Comment


                              • Maine de 1 mai , ce faceti fratilor?
                                O padure ceva ? Eu merg la Dunare, in zona de dupa zona libera.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google