Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
    Am rezolvato din noaptea aia ,oricum mutumesc de sfat.
    Era din telecomanda ,la cat am foito am activat si altceva in plus(alarma de panica)

    Comment


    • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
      Era din telecomanda ,la cat am foito am activat si altceva in plus(alarma de panica)
      Asa tata. O sa ajungi alarm counselor la loganclub Galati. Ce urmeaza sa-ti pui?

      Comment


      • In primul rand...Vad ca treaba cu autocolantele lipite peste sigla actuala a ramas moarta...Nu-i nimic asta e...Platesc eu 20 lei pe 2 bucati si punem punct.

        La intalnirea de duminica nu am putut ajunge deoarece m-a intaratat un var de-al meu la o partida de pescuit dupa ce a prins un somn de peste 25 kg...Nea' TaseJohn,andrrei_ro ia uite ce aveam ocazia sa prindem si noi...Din pacate partida de pescuit mi-a fost intrerupta de un incident neplacut...Pe fiul meu Martin l-a intepat o insecta si am fost nevoit sa ma duc la spital cu el...De la ora 10 pana la ora 14...In final a fost bine
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by lupulucian View Post
          Asa tata. O sa ajungi alarm counselor la loganclub Galati. Ce urmeaza sa-ti pui?
          Telescop deschidere.

          Comment


          • Cred ca stii ce trebuie sa faci, nu-i asa? E batatorita cararea....

            Comment


            • Ma bucur ca martin e bine....Cat despre peste...Frumos...Si gustos...Da` se pare ca aveati si o laptarie portabila (vezi fata`n roz ) ) )

              Comment


              • Aia e prinsa o data cu pestele...E o sirena
                sigpic

                Comment


                • logan plasa

                  Sal is nou pe aci , si as dori si eu sa stiu cum pun o plasa la logan in loc de grila,pas cu pas dak se poate ....

                  Comment


                  • Salutare si bine ai venit !!!
                    Daca nu vrei sa cauti pe forum sa vezi ca s-a discutat, atunci te asteptam la una din intalnirile noastre saptamanale si iti explicam LiVE

                    Comment


                    • Ms mult si o sa incerc sa ajung si eu la o intalnire,o sa caut

                      Comment


                      • Valeriuciprian fiul este alergic la intepaturi de insecte? Bine ca s-a terminat cu bine.
                        Unde este locul de pescuit?
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • Valeriu, a ramas ca si eu vreau 2 autocolante.... 100% sigur. Asa ca daca faci comanda, ia-ma si pe mine in calcul (vezi si culorile cerute, daca se poate). Mersi.
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • Nu am gasit ma dar vreau sa stiu cu ce se prinde si in ce ca am inteles ca se taie grila si.....De aci nu mai stiu
                            Scz de ma am vrut sa zic mah
                            Last edited by lupulucian; 30 June 2008, 22:40.

                            Comment


                            • @woody: bine ai venir printre noi!
                              PS:citeste te rugam si regulamentul si nu mai folosi prescurtari si limbaj de mirc. Multumim
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • Imi cer scuze nu am stiut de acum am sa stiu,dar va rog ca nu am gasit dak are cineva bunavointa de a-mi spune si mie cum pun plasa???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google