Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine are sa imi dea de tot bineinteles doua diapozitive?Ma intereseaza de fapt doar ramele diapozitivelor.Multumesc.
    Last edited by valeriuciprian; 26 January 2009, 14:35.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by danielliviu View Post
      da, dar la ady62 din cate stiu este tiparit, nu in format electronic.
      Exact este pe suport de hartie, nu in format electronic. Calculati si voi paginile, si apoi discutam.

      Originally posted by valeriuciprian View Post
      Cine are sa imi dea de tot bineinteles doua diapozitive?Ma intereseaza de fapt doar ramele diapozitivelor.Multumesc.
      Te rezolv eu.
      Last edited by ady62; 26 January 2009, 17:46. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Merci Ady ..bine era daca postai mai de vreme...ca treceam azi sa le iau...dar nu-i nimic te sum maine cand vin de la munca...
        sigpic

        Comment


        • V-am rugat sa completati , cu un rost zic eu, un formular. Din nefericire si spre dezamagirea mea, constat acum, cu saptamana inainte de termenul final, ca doar o foarte mica parte dintre voi au bunavoit sa completeze acel formular. Nu vreau sa spun mai multe. Daca va roaga omul sa faceti ceva nu-l bagati in seama. Daca vrea sa faca ceva, aveti idei mai bune atunci. Daca nu vrea sa faca, e nasol.
          Sunt lamurit si dezamagit. Sincer

          V-am rugat sa completati , cu un rost zic eu, un formular. Din nefericire si spre dezamagirea mea, constat acum, cu saptamana inainte de termenul final, ca doar o foarte mica parte dintre voi au bunavoit sa completeze acel formular. Nu vreau sa spun mai multe. Daca va roaga omul sa faceti ceva nu-l bagati in seama. Daca vrea sa faca ceva, aveti idei mai bune atunci. Daca nu vrea sa faca, e nasol.
          Sunt lamurit si dezamagit. Sincer
          Last edited by lupulucian; 28 January 2009, 20:12. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Imi cer scuze , dati-mi si mie o idee unde gasesc un RCA mai convenabil in Galati pt. 1.4

            Comment


            • vezi la ardaf

              Comment


              • eu imi fac la euroins si imi cere 165 pe tot anu (sunt pensionar), dar la 1.6. Era un baiat in carrefour, parca de la astra, cerea 300 RON pentru 1.6.
                sigpic

                Comment


                • La Euroins sunt reduceri de 50% pentru pensionari...sau cel putin asa a fost cand am facut eu asigurarea.
                  Pentru antonicamrs arunca un ochi si aici si continua acolo eventualele nelamuriri.
                  sigpic

                  Comment


                  • Atentie foarte mare la alegerea RCA, mai precis spus , prin cine se intocmeste acest RCA. Este deja o moda printre brokerii de asigurari sa faca....culmea...asigurari in numele unor societati de asigurare ce nu au acreditare de la Autoritarea de supervizare a asigurarilor. Atentie foarte mare, pentru ca in situatia unei daune sa nu aveti neplacuta surpriza sa fiti de fapt....neasigurati. Nu va bucurati ca dati mai putini bani pe o asigurare. S-ar putea sa va coste mult mai mult decat cativa zeci de roni, toata afacerea asta.

                    Comment


                    • Mi-am scos masina din service. A iesit ok ... sunt multumit. Atasez poze doar cu masina lovita - inainte de service. Dupa reparatie nu am poze inca pentru ca s-a si murdarit. Cei din service zic sa nu o spal vreo 2 saptamani ca se strica lucrarea.
                      Attached Files

                      Comment


                      • a fost destul de urat, cred ca ti-a mutat putin spatele. cat a ajuns toata "distractia"?
                        sigpic

                        Comment


                        • Mircea, ceva asemanator am patit si eu, dar pe partea cealalta, mi-au bulit-o la mare in parcare; prinde orbul, scoate-i ochii. Neavand Casco, am facut-o pe banii mei, 400 ron pentru aripa, bara nu a avut nimic.
                          Zambeste, maine poate fi mai rau!

                          Comment


                          • Jgarietura, desi nu este chiar mica, nu a fost profunda. Devizul de reparatie a fost de 749 lei + TVA. Durata lucrare 8 zile. Noroc ca m-am descurcat de alta masina si n-am stat pieton in perioada asta. Multumesc si lui Valeriu cu aceasta ocazie.

                            Comment


                            • Doua saptamani fara spalare? Este foarte exagerat. Chiar daca au folosit vopsea pe baza de apa, lacul este tot acrilic. Maxim 3 -5 zile

                              Comment


                              • destul de nasol mircea..bine ca ai reparat`o..cat despre perioada de 2 sapt..asa mi s`a zis si mie dupa ce am revopsit capota ..2 sapt fara spalare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google