Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fratilor..pana la urma care cum si`n ce fel si`a montat mocheta aia care cica ar masca cricul? ca nu prea i`am dat de capat

    Comment


    • Las ca incerc eu sambata la cineva sa vad cum sta treaba. Da' intai sa-i termin de asamblat interiorul masinii la loc, ca sta saracul cu tot interiorul in casa . O sa pun si poze si vedeti duminica la intalnire (sper sa fie gata) rezultatul a 4 zile de munca . Merita, oricum.
      GL-22-TOF

      Comment


      • Lucian in legatura cu plecarea la IASI !!!!!! cazarea este super unde am vorbit ,dar distanta este colosala pentru o zi de duminica .Totul este OK in afara de drumul spre IASI !!!!!!!Te rog sa te gandesti si vorbim la intalnire\

        Comment


        • Cateva poze pentru inceput...

          Hai sa incep sa pun si niste poze pentru cei curiosi: Cam asta s-a intamplat saptamana asta cu masina lui Leonard:
          - s-a demontat tot, s-au facut modificarile de rigoare, si azi am inceput sa montez la loc. Mai ramane iluminarea (cablat, montat leduri) pentru maine.

          Mai multe poze duminica, dupa vizionarea masinii la intalnire. . Oricum, cele mai interesante le-am lasat pentru viitorul topic de la My Ride al lui Leonard.
          Attached Files
          GL-22-TOF

          Comment


          • Originally posted by cocolino06 View Post
            Lucian in legatura cu plecarea la IASI !!!!!! cazarea este super unde am vorbit ,dar distanta este colosala pentru o zi de duminica .Totul este OK in afara de drumul spre IASI !!!!!!!Te rog sa te gandesti si vorbim la intalnire\
            Plecarea la Iasi este optionala si nu prea. Este doar pentru cei ce si-au propus sa ajunga la regionala din 15 martie. In cazul mata este asa cum am vorbit

            Comment


            • Vand produse Metabond la comanda cu plata ramburs.
              Tel. 0745264229

              Comment


              • dintre cei cu masini pe benzina...care aveti si ma puteti ajuta si pe mine cu 2 litri de benzina? imi trebuie pt o drujba...va rog mult

                Comment


                • bravo daniel,multumesc inca o data pt consola

                  Comment


                  • Originally posted by andrrei_ro View Post
                    dintre cei cu masini pe benzina...care aveti si ma puteti ajuta si pe mine cu 2 litri de benzina? imi trebuie pt o drujba...va rog mult
                    Cine te-a suparat?
                    Vezi ca la drujba iti trebuie si ulei.
                    Era unu GL-01-PEC (O) care avea benzina
                    Din Logan e mai greu de scos carburant din rezervor...asa ca ...
                    sigpic

                    Comment


                    • am gasit...gata ehe...am "prietenii" mei...

                      Comment


                      • BRAVO DANIEL ! SUPER LUCRARE ! Am fost jos la masina acum cind este intuneric.se vede super marfa. o singura problema!hai sa tragem si cablu de net si gata, ma mut in masina! poze poate maine seara ca acum eram "cam grabit" din cauza frigului.

                        Comment


                        • Am inteles aluzia, Andrei. Alti prieteni? ......asa asa. Ok

                          Originally posted by leony69_ro View Post
                          BRAVO DANIEL ! SUPER LUCRARE ! Am fost jos la masina acum cind este intuneric.se vede super marfa. o singura problema!hai sa tragem si cablu de net si gata, ma mut in masina! poze poate maine seara ca acum eram "cam grabit" din cauza frigului.
                          Leo nu-ti trebuie cabluri pentru net. Wireles tata, wireless si gata
                          Last edited by lupulucian; 15 February 2009, 19:51. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • multumesc pentru sfat!

                            Comment


                            • va rog sa-mi spuneti si mie ce parere aveti de o revizie la Apan Braila de 30000 km (ulei ,filtre aer ,ulei si bujii) ,am facut programare si costa 400 ron. este la atii mai eftin?

                              Comment


                              • imi spune si mie cineva cum se posteaza poze pe forum ca nu reusesc ...
                                1.2 TSI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google