Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai baieti cand mai facem un gratarel ca observ ca la voi se duce dorul de unul si frumos si la voi intalnirea de duminica .tineti-o tot asa
    Last edited by lupulucian; 3 March 2009, 10:04. Reason: gramatica ce? ma omoara

    Comment


    • Sa dea ''unul'' din ''amandoi'' cu pasta corectoare.(mai stati?)si pe la PC

      Comment


      • Nicule, daca vezi asta, da si un bip ceva, nu? Dormi in bocanci soldat? Si eu care vroiam sa te fac loctiitor la comanda.

        Comment


        • sunt curios ce sunt dopurile pentru portbagaj,daca este cineva amabil sa imi explice si mie poate imi trebuie si nu stiu

          Comment


          • te referi la gurile de aerisire, pentru depresurizare?
            sigpic

            Comment


            • Sunt cele care acoperra gaura tevii de la "balamale". Aia care se vede urat...
              Cele incercuite in poza.
              Attached Files
              GL-22-TOF

              Comment


              • cred ca la dopul ala se referea. my bad

                apropo, de unde se pot achizitiona?
                sigpic

                Comment


                • Vezi postul #1182, cu o pagina in urma .
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • La Galati totul se produce, totul se recicleaza, totul se regaseste. Sa traiasca stiu eu ce combinat.................

                    Comment


                    • Originally posted by danielliviu View Post
                      Vezi postul #1182, cu o pagina in urma .
                      mersi!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by danielliviu View Post
                        Sunt cele care acoperra gaura tevii de la "balamale". Aia care se vede urat...
                        Cele incercuite in poza.
                        Multumesc pentru ajutorul dat

                        Comment


                        • Originally posted by lupulucian View Post
                          Nicule, daca vezi asta, da si un bip ceva, nu? Dormi in bocanci soldat? Si eu care vroiam sa te fac loctiitor la comanda.
                          1.Stiu ca esti foarte ocupat si nu am vrut sa deranjez.
                          2.Sa fiu privit ca "turnator" ?nu, multumesc
                          3.Nu vreau sa fiu loctiitorul tau (decat cu o motivatie financiara ce nu poate fi refuzata de nimeni)
                          4.De dormit dorm numai in locuri special amenajate "relaxarii" ,si descaltat.

                          Comment


                          • BOGDAN_1984 si IAMAGI ,ornamentele pentru aripi sunt de la GOLF 3 sau VENTO,dar cu mici modificari si ceva banda dublu adeziva sunt de :acolo:. MERITA !

                            Comment


                            • Nicule esti offtopic

                              Comment


                              • AM vazut ca vinde un user parasolar+sticker cu Logan Club sau numai sticker.Eu vreau doar sticker ca geamul are parte de sus fumurie.mai doreste cineva,poate luam mai multe si face o reducere ceva oricum ar iesi mai ieftin transportul daca am fi mai multi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google