Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by lupulucian View Post
    @Mrfler: Nu-i vorba ce versiune de soft ai. Ce soft ai? MIO, IGO, GARMIN? De care?

    In alta ordine de idei, imagini de pe centura Galatiului, astazi dimineata, in jurul orei 7, intrarea Coca-Cola. Un accident groaznic, din fericire fara victime.
    Un coleg de serviciu a murit acolo, cu ani in urma.

    Comment


    • acum am citit ce a pus valeriu. incredibil. dumnezeu sa il ierte.
      oricand se poate intampla asa ceva...

      si despre accidentul de pe centura, dacia aia e praf! i-a sarit pana si roata . bine ca nu au fost victime.
      sigpic

      Comment


      • stan gheorghe era vecin cu mine..azi am aflat ca el era soferul autobuzului pt ca a trecut cortegiul prin fata blocului meu... statea la lc 5 (valeriu stie unde vine blocu`)

        Comment


        • Stiu unde e blocul...azi m-am intersectat cu cortegiul funerar Am aflat de la un vecin (care e var cu el) ca l-ar fi gasit cu mana pe frana de mana...experienta pe care o avea si-a spus cuvantul.
          Dumnezeu sa il ierte inca o data

          Propun sa trecem la subiecte mai "lumesti".
          sigpic

          Comment


          • Asa-i. Intr-o lume in care nu vedem decat violatori, pedofili si nu mai stiu eu ce, apare un asemenea personaj in peisajul acesta gri din jurul nostru, un EROU. Fie tarana usoara. A plecat dincolo, impacat.
            Respectul nostru.
            Gata, acuma. Trebuia s-o spun

            Comment


            • Incredibil! Si-a salvat pasagerii inainte de a muri!

              Originally posted by bogdan_1984 View Post
              asa se explica puterea impactului. eram in trecere si nu am putut opri ca sa ma uit mai atent. dar parca era si un autobuz pe acolo. nu mai tin minte exact. oricum, era multa lume pe acolo, ca la orice eveniment. se strang ca tiganii
              Vezi aici

              Comment


              • dragi colegi atentie ca sa pus politia pe noi .. astazi in jurul orei 12:30 erau cam 4-5 echipaje de politie pe centrura oprea tot ce le statea in cale ... chipurile unde-i rovineta? )
                Last edited by lupulucian; 31 March 2009, 13:23.

                Comment


                • din cate stiu eu rovinieta iti trebuie cand iesi din galati..nu oras

                  Comment


                  • @andrei ai bagat la fata antivirusul?)

                    Comment


                    • apropos,cat mai e rovigneta pe un an?
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • parca 28 de euro am dat pe ea

                        Comment


                        • 130 roni .. mai exact in functie de capacitatea cilindrica si anul masinii
                          Last edited by lupulucian; 31 March 2009, 18:38.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • multumesc bogdane! dragut ,ca de obicei!mi-a parut bine ca ne-am incrucisat, macar postarile pe forum!
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Nu stiu daca e de mai demult sau a aparut acum dar....ne-am tras radar galben...deci atentie Logan Galben cu barele negre si cu folie neagra pe geamurile spate B 32 SGE. Ochii in patru
                                Attached Files
                                Last edited by lupulucian; 31 March 2009, 18:38.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google