Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dimsports - andrei. numarul il gasesc cu cateva pagini in urma, sau il stiu mai multi idn galati. recomand, isi face treaba in 30 de minute esti rezolvat.
    sigpic

    Comment


    • nu am gasit un nr de tel, daca are cineva sa mi-l spuna si mie
      Last edited by lupulucian; 27 March 2009, 14:40.

      Comment


      • cata29, cauta pe topicul de intalniri LCG parca prin februarie este o poza cu masina celui care face resoftare si are numarul de telefon scris pe masina, parca un Fiat sau Seat rosu.
        P.S. Am gasit eu, pagina 142, postul #2831
        Last edited by cory; 26 March 2009, 23:02.
        Zambeste, maine poate fi mai rau!

        Comment


        • merci cory

          Comment


          • dintre cei cu 1.4 care si-au facut remapare cam cu cat v-a crescut consumul la suta de km

            Comment


            • sal eu mi-am facut la 1.4. la acelasi stil de condus ca si inainte de remapare, am acelasi consum mediu.
              ONLY GOD CAN JUDGE ME
              http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

              Comment


              • cine a mai vazut accidentul de pe strada care se intersecteaza cu faleza, acolo unde sunt cele trei localuri. dar stiu doar unul "marco polo". pe banda 1 erau bot in cur 4 masini. dar nu stiu cum s-a intamplat ca trei din ele parca erau parcate iar a patra a venit din spate tare si lea impins pe toate.
                sigpic

                Comment


                • @bogdan a fost la stiri? ;)

                  Comment


                  • nu, nu, nu. am vazut eu. daca ajungeam cu cateva minute mai devreme, il vedeam live.

                    oricum, era un golf, logan, renault clio (din care iesea abur) si o vechitura. le-am luat in ordine din fata in spate
                    sigpic

                    Comment


                    • Se pricepe cineva la mecanica? Am un cloncanit in dreapta fata si cei de la Apan - unde mi-am facut ITP-ul saptamana asta - nu au gasit nimic. Bucse, pivoti, capete de bara, etc. toate sunt ok. A ramas planetara. Am nevoie de o alta parere doar.

                      Comment


                      • din cei care au fost la lepsa..imi puteti spune cum era drumul intre soveja si lepsa? multumesc

                        Comment


                        • Drumul era ... nu era. Adica era COMPLET DISTRUS. Asta ca sa nu mai zic ca oficial acel drum este INCHIS. S-a pus si panou de vertizare in acest sens. Grija mare!

                          Comment


                          • Andrei, ar fi mai bine sa alegi doar una din aceste 2 locatii. Daca totusi vrei sa ajungi de la Lepsa la Soveja, te poti intoarce putin inapoi din Soveja (sau Lepsa) si, din cate stiu eu, mai e un drum de legatura, dar nu stiu exact unde, parca la Vizantea. Totusi, chiar daca e stricat, drumul dintre Lepsa si Soveja merita efortul.
                            Zambeste, maine poate fi mai rau!

                            Comment


                            • ideea este ca plec cu niste prieteni sa caute cazare in soveja pt pasti...3-4 zile..daca nu se gaseste in soveja mergem la lepsa..si parca nu m`as intoarce pana la campuri unde este drumul spre vizantea ca sa ajung la lepsa..de asta am intrebat..asa la lepsa merg prin focsani direct fara sa ajung la soveja


                              apropo daca stii pe cineva care inchiriaza casa/vila in una din aceste 2 locatii spuneti`mi si mie va rog

                              Comment


                              • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                                nu, nu, nu. am vazut eu. daca ajungeam cu cateva minute mai devreme, il vedeam live.

                                oricum, era un golf, logan, renault clio (din care iesea abur) si o vechitura. le-am luat in ordine din fata in spate
                                Bogdan, ai ratat autobuzul ISUZU alb. A ramas fara frana, in panta aceea si decat sa se duca in nava de pompieri, mai bine a tras dreapta. Am prins aproape live si eu evenimentul.
                                Era atata lume, ca in prima faza am crezut ca era lumea din statie care astepta cursa conventie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google