Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mircea,e mai bine la 17 :59 (;99)

    Comment


    • Cred ca am sa ajung si eu mai devreme, astazi.

      Pana una alta, ia bagati un ochi acilea.....dati-va o parere

      Last edited by lupulucian; 17 April 2009, 10:06.

      Comment


      • Cine are posibilitatea sa vina maine putin mai devreme sa-mi tina de urat (la gratar)?16 : 50 la stadion.
        1. Ady 62
        2. cata29
        3. birky
        4. iashca
        despre sandero pana nu-l vad pe drumurile patriei, sunt un pic toma necredinciosu'!
        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
        Andreea Trifu

        Comment


        • La sandero stepway mi se par interesante ceasurile (tabloul de bord). Interiorul este cam la fel,cu mici diferente. In exterior arata ca un cuv, astept cu interes lansarea si un test drive pe drumuri nemodernizate.

          Vad ca unii au inceput deja sa realizeze masini struto-camila, gen dacie 1300 cu bot de "zamberul lui iliescu" http://forum.*******.ro/showthread.php?t=119314
          Nu stiu cat de reusita este in realitate, insa mi se pare interesant vopsirea zonei unde este amplasata sigla dacia,arata mai bine asa, cel putin pe acea culoare.
          Last edited by tudor-d; 17 April 2009, 20:27. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • A fost o zi frumoasa(21 grade,la umbra) ,fara sa bata vantul ,nu inteleg cum de-a ajuns mirosul si la Braila.

            Comment


            • n-a batut vantul, dar a batut pe forum un miros de gratar si l-am urmat . micii si carnatii, ca intotdeauna, no. 1. la mai multe gratare si sa vina odata intalnirea regionala, sa o facem lata
              sigpic

              Comment


              • Hai cu regionala!

                Pana la regionala, e de treaba.
                Attached Files

                Comment


                • asta trebuia sa fie a mea, nu?
                  sigpic

                  Comment


                  • Logan Club Deva va ureaza din toate inimile de loganisti'' Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi !'' Dumnezeu sa aiba grija de voi......(Frumos Galatiul)
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Va doresc un Paste fericit , cu multa bucurie in suflet .
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
                        Lc. Sibiu
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • LoganClub Pitesti va ureaza "Un Paste fericit!"...restul e Logan!

                          Comment


                          • LoganClub Botosani va doreste ca masa si casa sa va fie pregatite pentru sarbatoare, iar sufletul impacat, linistit si plin de pace si bucurie!
                            Paste fericit!
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • Pareri ,de rau.

                              Danielliviu ,este cel care nu a putut participa la gratar din cauza jobului.A fost verificat.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Un Paste plin de bucurii,lumina invierii sa va patrunda in case si in suflete. Paste fericit Tuturor!-Logan Club Tulcea-
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google