Logan Club Galati la operatiunea "Porti deschise" Tulcea.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da merge
    Deci.
    Vila Adrian
    Progresului 75
    Eforie Sud
    Jud. Constanta.

    sa-i puneti sigiliu sa nu mio deguste postasu pe drum

    sigpic

    Comment


    • Pentru siguranta, fac doar livrari personale; pe la vara-toamna, in functie de timp/bani, posibil sa fac o livrare pentru tine
      Last edited by cory; 22 April 2010, 13:28.
      Zambeste, maine poate fi mai rau!

      Comment


      • ce onoare

        sigpic

        Comment


        • Cornele ... te rezolv eu cu bacu' ... numa' treci pe la Galati Dunarea in drum spre CT.

          Comment


          • cory am eu drum la odobesti la ai mei ) cat de curand...ii aduc si eu ceva vin daca tot vrea

            Comment


            • Pai daca e de la mai multi, cu atat mai bine.
              Mircea, categoric trec prin Galati in drum spre Constanta. Apropo, bacul merge pe 1 mai? Dupa ce plec de la Hanu Conachi poate vizitez si bacul!
              Zambeste, maine poate fi mai rau!

              Comment


              • sigur trebuie sa mearge bacu de 1 mai // ala nu cred ca se opreste vreodata doar atunci cand se va scufunda)

                Comment


                • No, ala era un apropo, sa vizitez bacul pe 1 mai. Am auzit ceva de o gaseala pe la Hanu Conachi, daca nu o sa fie prin tinuturile Vrancei.
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment


                  • Sony...te simti sabotat?...scot dovezile care sa arate contrariul?
                    Cory...bugetul s-a redus drastic (vorbesc pentru mine) asa ca as prefera o dusa si-o venita de 1 mai.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dupa finalizarea evenimentului tulcean s-au mai vizitat:
                      - Muzeul Deltei
                      - Faleza Dunarii
                      - Vasul-muzeu Republica (singura nava militara cu motoare cu abur, care inca mai pluteste)
                      Asta asa, ca o sinteza a zilei de duminica. Grupul celor care au vizitat aceste atractii s-a constituit din membri ai LC Galati, LC Braila, LC Brasov, LC Bucuresti, LC Calarasi si LC Focsani. Spledid!

                      Comment


                      • si acum ce te mai lauzi gata a trecut :P sau mai vroiai sa faci un psot)

                        Comment


                        • Originally posted by gl_mmm View Post
                          Asta asa, ca o sinteza a zilei de duminica.
                          Nu e vorba de facut post sau nu...omul a prezentat ce-am facut.
                          Si...pe sectiunea Galati nu se mai contorizeaza deocamdata posturile
                          Last edited by gl_mmm; 8 May 2010, 11:14.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mi-am montat "cadoul" organizatorilor pe masina. Acum am cauciucuri noi pe fata.
                            Vreau doar sa impartasesc bucuria si aprecierea pe care le simt. Si sa le mai multumesc o data!

                            Comment


                            • norocosule...e bun ..acuma iai luat adidashi noi) bestiei de 16 16v) vb lu kelburtos
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                              Comment


                              • Super tare Mircea ca (,) cadoul ti-a fost de ajutor...sa le invarti cu placere.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google