Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna dimi,adica mai bine buna ziua colegi.

    Comment


    • La noi e buna dimi si la orele 22...asa ne diezmierdam noi
      Si
      La multi ani tuturor sarbatoritilor de Sfantul Nicolaie!!!
      sigpic

      Comment


      • Da, da ! Chiar cine da o cafea de Sf. Nicolae ?
        La multi ani si sa traiasca cat numele sarbatoritii zilei !
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Goooooood morning....Hai toata lumea la inviorare ca se anunta o vreme frumoasa azi.
          sigpic

          Comment


          • Buna dimineata! Inviorarea a fost facuta, am sarbatorit pe "Mos Nic" pana spre dimineata deci va doresc o zi buna, fara incident, iar pentru unii "somn usor".http://www.google.ro/imgres?imgurl=h...1t:429,r:7,s:0

            Comment


            • Neta loganisti si va doresc o zi plina de bucurii si servici usor pentru cei care muncesc

              Buna dimineata lume scuze ca disturb forumul la ora asta dar...
              Last edited by gheorgngv; 8 December 2010, 02:00. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Ii bun somnu...nu?
                Buna dimi.
                sigpic

                Comment


                • Bun pe naiba ... neata si de la mine! ... a trecut deja juma' de zi ... ziua buna!

                  Comment


                  • Buna dimiziua !

                    un banc potrivit pt un forum auto ( cred ca trebuia sa-l postez pe sectiunea Service auto )

                    Intr-o buna zi, la poarte Raiului, un tip foarte ofticat.... Sf. Petru il ia de-o parte:
                    - Ce-i fiule? Care-i problema?
                    - Pai nu se poate dom’le, uita-te la mine! Am 35 de ani, sanatos, puternic, nu fumez, nu beau, nu sunt casatorit... seara ma culc linistitt, dimineata ma trezesc mort, in ceruri? Trebuie sa fie o greseala!
                    - Mmmm! Nu s-a mai intamplat pana acum, dar in fine, sa vedem ... cum zici ca te cheama fiule?
                    - Manivela, Grigore Manivela...
                    - Si ce meserie zici ca ai avut?
                    - Mecanic auto ...
                    - Aha, gata, uite, am gasit fisa ta ... pai s-a lamurit fiule, uite, aici scrie ca ai murit de batranete!
                    - De batranete ?!!? Cum de batranete?
                    - Pai da, ca am adunat orele de manopera din facturile tale, si a iesit ca ai 123 de ani!
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Daaa, super tare bancul! Aici ar putea fi o polemica foarte aprinsa. Timpi de manopera normati vs. timpi de manopera facturati.

                      Comment


                      • Da...super bancul
                        O seara placuta...o zi infernala bine ca s-o terminat
                        sigpic

                        Comment


                        • Hai sa fiu prima pe ziua de azi : Buna dimineata ! si pt cei care au avut o zi infecta ieri ( valabil si pt mine ) , sa nu se mai repete !
                          Hai c'o fi bine , vin zilele libere de sfarsit de saptamana
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Buna dimineata! Hai si cu a 2-a cafea ...

                            Comment


                            • Buna dimineata si de la mine cam tarziu dar asta e... Mai usor cu cafelutele ca fac rau la corason;))

                              Comment


                              • Neata...hai cu codu galben
                                Last edited by valeriuciprian; 9 December 2010, 11:57.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google