Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok, aida, ai si pretul afisat
    Attached Files
    lipsa text

    Comment


    • Buna dimineata!!!
      La cum arata cafelina ta, Bleizer, as bea cafeluta dimineata, la pranz si seara si chiar si intre mese Cea cu ciucalata e apetisanta !
      Cum ziceam ! N-o nins si nici n-a ninge azi ! Iuhuuu ce bineee ! Macar de-ar tine-o asa pana pe 23-24, cat sa-mi fie usor sa ajung la servici, apoi pana pe 10 ianuarie n-are decat sa fie zapada cat casa !

      Felicitari administratorului site-ului pentru impodobirea de sarbatori ! Intram si noi in atmosfera
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • Ia buna dimi...hai imbracarea frumos ca pentru o noua zi de munca si uscheala la dat zapada...cat e cat nu e arata frumos afara cand e alb
        Cafeleala placuta.
        sigpic

        Comment


        • neata Galateni, neata loganari!
          scarbici usor si sa aveti o saptamana de visssss!
          lipsa text

          Comment


          • noapte buna ! A trecut si ziua de 13..am stat mai in espectativa azi ...am scapat de ghinion ....wow ...dar maine-i marti...donez 3 ceasuri rele ..
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • Buna dimi cu ninsoare ca vin sarbatorile.
              sigpic

              Comment


              • Te-a auzit Doamne-Doamne! A inceput sa ninga! N-am cauciucuri de iarna! Uraaa!
                Buna dimineata!

                Comment


                • Care se baga la o dezapezire?
                  sigpic

                  Comment


                  • yo) ca si asa ma plictisesc ) (doar sa vin cu avionu si sa sar cu parasuta ca sa ajung in 5 min ) ca sa nu pierd distractia ) si app.. Pune vinu la incalzit :P

                    Comment


                    • Vin nu mai am pana maine...da' gasim noi un incalzitor mai spirtos
                      sigpic

                      Comment


                      • poate ne incalzim prea tare si dezapezim tot galatiu

                        Comment


                        • Ce dezapezire , ca nici cu matura nu ai ce da.
                          Skypee™

                          Comment


                          • la mine da chiar sa depus bine cam 3-4 cm din ce vad in parcare

                            Comment


                            • Buna neata de la mine voi doar vorbiti pe cand eu dezapezesc masina la ora asta, asa-i cand umbli noaptea si nu ai somn:P
                              E bine tare afara cald liniste stai de drag afara la ce frumos e

                              Comment


                              • Neata buna dragilor nimeni pe aici la o cafeluta???? pana una alta sa va zic un banc,,,, Doi ardeleni la oras, sunt cazati intr-un hotel la etajul 20, iar liftul nu merge. Se apuca ei sa urce pe scari. Pe la etajul 5, Ion catre Gheorghe:
                                - Gheo, am sa iti zic ceva…
                                - Lasa-ma in amaraciunea mea, imi zici cand ajungem…
                                Dupa inca vreo 7 etaje, Ion:
                                - Gheo, trebe sa-ti zic ceva…
                                - Lasa-ma Ioane, imi zici cand ajungem, acu lasa-ma in pace!
                                In fata usii, Gheorghe catre Ion, gafaind ca o locomotiva:
                                - Ia zi acuma ce voiai sa-mi zici.
                                - Am uitat cheia la receptie!
                                Se apuca ei sa coboare. Dupa vreo 5 etaje, Ion vrea sa zica ceva.
                                - Lasa-ma in pace. Imi zici jos!
                                Alte 7 etaje, Ion vrea sa spuna ceva, Gheorghe enervat il opreste. Ajung sleiti la receptie, Ion:
                                - Mai Gheo, tu chiar nu stii de gluma?
                                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google