Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aha ms de ajutor.. abia am ajuns acasa cu traficu asta infernal parca nu a mai vazut lumea oras :| se merge maxim cu a2a la relanti ... o sa vad ce pot face...

    Comment


    • Cu placere si succes.
      sigpic

      Comment


      • ziua buna lume...ufff...grele zilele de luni...cele mai imposibile din saptamana

        Comment


        • Weekend placut! Era sa uit ...

          Comment


          • Vacanta placuta celor care inca sunt la liceu (ca mine:P crek is singuru ) si spor la munca ptr "cei batrani" PS: sper ca nu va suparati :P

            Comment


            • GL 64 ALY ....dar ptr astia liber profesionisti nimic?))))Vacanta placuta
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

              Comment


              • Hmm.. ptr voi poi spor la stat degeaba si cati mai multi bani in buzunar:P

                Comment


                • Merci de urari GL 64 ALY...nu ne-am suparat nu ca m-as considera batran...da nici tinerel nu mai sunt...ai rezolvat cu plafoniera?
                  sigpic

                  Comment


                  • @valeuriuciprian nici nu mam apucat de ea... app nu mergea filmuletu ala (si cv ca sa va inveseliti http://www.youtube.com/watch?v=iBJe8...layer_embedded )

                    Comment


                    • Tare filmul...de ce nu merge ce am pus eu mai devreme?
                      Ia vezi asta merge?
                      sigpic

                      Comment


                      • ma bucur ca iti place :P... iar cu filmu nu stiu ce are... cred am eu probleme cu netu zice en occured error bla bla stii tu ... acum vreau doar sa ma uit cum se da plafoniera jos ca sa fie tata ocupat sa nu vada ca si asa pentru pozitii mia facut o panarama valeuu (da cine il baga in seama ) ) asai cand nu este masina ta
                        Last edited by gl_mmm; 21 December 2010, 08:16. Reason: Te rog sa nu mai scrii IRC. Multumesc!

                        Comment


                        • Aly, apoi esti cam zapacitel
                          In alta ordine de idei, ... chiar daca am baiat cam de-o seama cu tine, eu chiar nu me consider...cum ziceai ...? nu stiu eu de astea...!
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • daca vati suparat imi pare rau ... am zis doar asa in spirit de gluma...

                            Comment


                            • nu m-am suparat, aly ( apropo, cum te cheama de fapt?)
                              eventual poti sa tii cont ca forumul este frecventat atat de baieti, cat si de fete, si mai tineri si mai...parinti.
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • @sand'dana pe mine ma cheama andrei ... normal ca am tinut cont... doar se vede ca sunt oameni care sunt la casa lor chiar unii au si copii mai mari ca mine (cred)... oricum daca teai suparat imi cer scuze inca o data ... si app valeriu a mers tutorialu ala ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google