Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutari de la Turda
    Speram sa avem un an mai bun
    Valeriu sant si eu interesat de rulote si ma bate grozav ideia de a achizitiona una.
    Fara mucegai,mirosuri neplacute,infiltrati de apa,si toate sa fie functionale sau cu defecte minore
    Last edited by ice; 15 January 2011, 15:15.
    sigpic

    Comment


    • Buna dimi! Nu pot sa cred ca mai dormiti la ora asta,eu am niste emotii inaitea deplasarii la Braila mama,mama.De o ora studiez harta sa gasesc cel mai scurt si cel mai periculos drum spre Braila.In timpul asta poate pune cineva de o cafea,ca eu sunt epuizat fizic si psihic .

      Comment


      • Nu doarme nimeni...studiem si noi...spune-mi doar cate lingurite de zahar vrei si dorinta iti va fi indeplinita.
        Neata.
        sigpic

        Comment


        • Buna ziua loganisti!
          Mai respirati, mai lasati sapa din mana ... nu dati exemple rele!

          Comment


          • deviza Logan Club - aici toti suntem prieteni!

            neata colegi? pun si eu 2 cafeline, le savuram impreuna, ma primiti in hora voastra?
            lipsa text

            Comment


            • Pai se poate? Cum nu! Orice loganist este bine primit in hora noastra!
              Mai da' ce mai lucra oaminii astia!

              Comment


              • cafelina cu aroma de loganari

                ofer 2 cafeline fierbinti, tari si salbatice
                Attached Files
                lipsa text

                Comment


                • Buna dimiziua tuturor ! Cafea nu mai beau, multumesc...dar de ceva energizant ar fi nevoie ... Si hai odat' cu ora 16! ....si provocati-ma la vorba ca am ajuns la un numar de posturi ciudat ....trebe sa-l depasesc !
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • salut
                    sper sa treci mai repede de numarul ala
                    sigpic

                    Comment


                    • gata, am depasit! m-am bagat in seama pe topicul cu "joc de picioare"
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • sand'dana...si cand iti dai seama ca numarul meu de fix incepe cu 021666.........
                        lipsa text

                        Comment


                        • Originally posted by ice View Post
                          salutari de la Turda
                          Speram sa avem un an mai bun
                          Valeriu sant si eu interesat de rulote si ma bate grozav ideia de a achizitiona una.
                          Fara mucegai,mirosuri neplacute,infiltrati de apa,si toate sa fie functionale sau cu defecte minore
                          Pai de tine e mai simplu...ca e mai dezvoltata comunitate rolutistilor in apropiere.
                          Da...neata si de la mine...zile pline am mai avut
                          Last edited by valeriuciprian; 18 January 2011, 20:01.
                          sigpic

                          Comment


                          • Hei, seara buna! Care iese la o dea v-ati ascunselea pe afara? Sigur pe ceata asta nu ne vedem nici la 2 m in fata. ;))
                            Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                            Comment


                            • Da da, nici daca ies in balcon nu vad cine imi tot faulteaza masina de ii chiuie alarma ca nebuna....is vreo cativa care joaca folbal pe ceata asta ...nu cumva's ceva loganisti dă p'aici?
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Da...tare asta Simona...v-ati-a-scunselea cu masini
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google