Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • proaspat venit dupa un drum pana la tirighina si inapoi...verdict: jale mare fratilor...zapada fara numar..

    Comment


    • ataset cateva poze cu aspectul strazii mele in curand o sa fiu nevoit sa caut alt loc de parcare din cauza boschetilor cazuti in drum de greutatea zapezii
      Attached Files

      Comment


      • Originally posted by DeWiL View Post
        Buna dimi! Ma uit cu groaza pe geam cum ninge.Maine mai am un drum de facut la Calarasi.
        -cauciucuri de iarna -lipsa
        -cauciucurile de pe masina -fara nici o cuta
        -lanturi-urmeaza sa ies din casa sa-mi cumpar, daca am sa gasesc.
        Buna dimi ! rece la obrajori ....brrrr...

        Relu cred ca mai ai ceva de facut ...de reglat un far ...ca-ti bate ...n-ai crezut tu, dar uite-te la poze ( 4 poze is de ajuns? sau vrei sa fie fara numar? )
        Attached Files
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Situatia in cartierul meu, desi e albă, dă in gri...
          Ieri cand era zapada mai micuta au intrat lamele pe traseul autobuzelor, cat era sa intre si pe laterale?, de unde ies masinile din parcare...yeah ...Azi , cand e zapada mai mare ne-au lasat balta ....nu ma mai mira nimic la cartierul asta vitregit de toate alea ...

          M-am uitat insa si pe camera web de la Vega...pana si Faleza nu-i curatata k-lumea, rushinica celor ce au in atributii buna stare a drumurilor!!!
          Attached Files
          Last edited by sand'dana; 23 January 2011, 10:17.
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Ai dreptate Elena si tu George.Farul cred ca l-am reglat,astept o ceata densa sa vad cum bate.

            Comment


            • 'Neata Buna?
              Chiar asa de rau este afara? Ia sa ies si eu putin ...

              Comment


              • mda..destul de nasol mircea..dupa cum se poate vedea pe geam si`n poze

                Comment


                • Cea mai nins mă şi ce mai ninge.
                  Skypee™

                  Comment


                  • ... cum il imbarbatam (pe mess) pe colegul andrrei_ro: "N-ai treaba don'le, BLANA!" Asta-i atitudinea!
                    Cafeaua nr. 2 sa vina la mine!

                    Comment


                    • da da ..blana de arici

                      Comment


                      • Vine cineva astăzi ? ... pe jos
                        Skypee™

                        Comment


                        • bueyy....veniti dotati cu pahaarele...am o surpriza ;)
                          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                          Comment


                          • Eu acum vreau sa cobor la masina, s-o coafez un pic si sa vad ce zice. Vrea sa mearga, nu vrea ...
                            skypee-ule, daca vrei sa te iau in drum sa-mi zici! Cu sau fara masina!

                            me_SMN - notat! Pahar la purtator. Al meu este de 330ml!

                            Comment


                            • Mirceaaaa, nu vreau sa te am pe constitiinta din cauza acelui pahar de 330 ml...., unul mai moderat ar fi mai bine :P
                              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                              Comment


                              • Eu merg să mă echipez , o sa vin pe jos.
                                Skypee™

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google