Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neata lume..cam frigut afara..brr

    Comment


    • si eu care vroiam sa-mi spal masina azi, am aruncat cu jetul pe ea si ingheata instantaneu, cu apa calda nu merge ca am parbrizul fisurat de la Regionala Mioveni
      lipsa text

      Comment


      • Buna dimineata bunilor loganisti

        Comment


        • Neata...ce frumos ninge
          O zi superba va doresc.
          sigpic

          Comment


          • cafelina de dimineata

            neata cafengiilor! Bucalele va doreste o saptamana de visssss
            si nu uitati de A.M.R. - 5 zileeeeeeeeeee
            saptamana asta bem cafelina de kronstadt
            Attached Files
            lipsa text

            Comment


            • Buna dimi!
              Bleizer, oare ce gust o avea cafelina de kronstadt?
              O saptamana buna tuturor si...timpul sa treaca repede repede repede.....nu de alta, dar ne asteapta o mare intalneala
              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

              Comment


              • ziua buna lume...moama ce chef de munca am avut azi..se pare ca e mai bine la munca decat acasa

                Comment


                • Buna dimineata si o primavara frumoasa tuturor loganistilor! Astazi, cafeluta este oferita de baieti!
                  Attached Files

                  Comment


                  • Martisor?

                    Mărțișorul este un mic obiect de podoabă legat de un șnur împletit dintr-un fir alb și unul roșu, care apare în tradiția românilor și a unor populații învecinate. Femeile și fetele primesc mărțișoare și le poartă pe durata lunii martie, ca semn al sosirii primăverii.

                    ÃŽmpreună cu mărțișorul se oferă adesea și flori timpurii de primăvară, cea mai reprezentativă fiind ghiocelul.

                    Comment


                    • neata Galateni, neata loganari!
                      azi dau cate-o cafelina ca martisor fetelor si cate un ness domnilor!
                      Attached Files
                      lipsa text

                      Comment


                      • Un martisor virtual si din partea mea pentru colegele forumiste
                        Sa aveti o primavara frumoasa si sa fiti iubite.
                        O zi excelenta.
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • La multi ani de 1 Martie tuturor membrelor forumiste si celor dragi voua. O primavara frumoasa si plina de iubire.
                          sigpic

                          Comment


                          • La Multi Ani tuturor doamnelor si domnisoarelor! ghiocel.jpg. Si, ca de obicei, cafeaua este oferita de baieti. Se stie...

                            Comment


                            • O primavara plina de zambete si bucurii, iar caldura sa va inunde sufletele. Mult soare! Multumesc colegilor pentru frumoasele urari!
                              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                              Comment


                              • si pentru colega noastra Elena(sand'dana) un frumos martisor natural!
                                Attached Files
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google