Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morning! Saptamana a inceput, la serviciu am ajuns, dar de munca cine are chef???? Concediu placut celui/celor care lenevesc :P
    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

    Comment


    • neata colegii mei...multumesc frumos de urari...si ca va ganditi la mine
      doamne ce bine e acasa...de vis

      Comment


      • Dupa o indelungata abseta revin in forta si salut pe noii loganisti cat si pe cei vechi.Sambata si duminica nu a tinut vrajeala cu vorba jidanului si a trebuit sa pun osul la treaba,dar sa meritat.

        Comment


        • Neata' colegi...azi ninge....deci e de bine
          O zi usoara tuturor.
          sigpic

          Comment


          • Buna dimi!Frig domle,frig, in alta parte era mai cald.O zi calduroasa va doresc.

            Comment


            • Buna dimineata, colegi ! eu totusi sper sa nu ninga...sau daca ninge ...sa nu se depuna ....
              Sa aveti o zi calduroasa !
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Buna dimineata! Ninge, dar nu prea! Merge vro cineva la plaja?

                Comment


                • Merg eu. Mai ai crema de protectie?

                  Comment


                  • Ce ziii!!! Pana si cuvintele-mi sunt imprastiate! O zi buna tuturor!!
                    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                    Comment


                    • merg si eu la mare..mi.am luat si eu prosoape si bcati de cartoane ....sa facem "aerisire" ca nu mai suportam caldura care s.a asezat in incaperile nostre...tinand cont ca este insuportabil si ca suntem vreo "douasprezece.."...:P)))

                      Comment


                      • Ajung mai tarziu la mare...rezervati-mi si mie 2 sezlonguri si doua umbrelute.Berile sa fie la gheata.Merci.
                        Laureatu'...daca nu ai crema te dai cu iaurt seara
                        sigpic

                        Comment


                        • abia am venit de la plaja...moama ce m`am bronzat...arde rau soarele asta

                          Comment


                          • Da...si eu am ajuns in casa...faina circulatia de pe sosele
                            sigpic

                            Comment


                            • legat de circulatie...vazut nu mai mult nu mai putin de 2 accidente...unul la aparterm in tiglina 2 si unul pe cosbuc...ambii conducatori au pierdut controlul masinii ai sarit bordura si s`au oprit in stalp asa ca aveti grija cat de tare calcati pedalele

                              Comment


                              • Iarna nu-i ca vara si nici saniusul nu-i ca plaja
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google