Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'Neata! Si incet incet se mai termina inca o saptamana....si cand fusei luni?? O zi buna tuturor!
    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

    Comment


    • Salut!Gata treaba si pe ziua de astazi.Astazi colegii au inteles din prima cum sta treaba cu jidanu si cu munca.Vedeti ca vine iarna cu ninsori,sa nu cumva sa fiti luati pe nepregatite.

      Comment


      • dragi si stimati colegi....ningeeeeeeeeeee...iaaaaaaaaar ....valeriu bucuria ta..ti se reface derdelusu

        Comment


        • Originally posted by gl_mmm View Post
          Ma treziti si pe mine maine pe la 4?
          Mircea...e 4 ...si 25

          Mda...la o bulgareala cine se baga?
          sigpic

          Comment


          • Buna dimineata!

            Comment


            • Neata si de la mine...si
              La multi ani Simona!!!! sa fii iubita
              sigpic

              Comment


              • "Neata...Multumesc!
                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                Comment


                • La multi ani, Simona! Sa fii sanatoasa si fericita!

                  Comment


                  • E inceput de zi si zic eu ca ar merge o cafea, e sfarsit de saptamana si o bere n-ar deranja...
                    Attached Files
                    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                    Comment


                    • Buna dimineata! La Multi Ani (fericiti)! Oau, bere cu castraveti si ketkup, un deliciu!

                      Comment


                      • Am auzit ca Programul Rabla se mai amana pana prin aprilie. Eu zic ca este o conspiratie ca sa nu pot intra eu in LOGANCLUB cu drepturi depline. Off!

                        Comment


                        • la multi ani simonica..sa fii iubita...fericita...sanatoasa si tot ce iti doresti sa ai parte
                          si una peste alta...e weeeeeeeeek`eeeeeeeeeeeeeend..si am intrat in concediu dom`le..de necrezut

                          Comment


                          • Mai nou directorii isi iau concediu in februarie?
                            Last edited by valeriuciprian; 18 February 2011, 19:59.
                            sigpic

                            Comment


                            • bine`nteles ...ce dreq..ori suntem directori ori nu mai suntem

                              Comment


                              • Originally posted by adrianlifu View Post
                                Am auzit ca Programul Rabla se mai amana pana prin aprilie. Eu zic ca este o conspiratie ca sa nu pot intra eu in LOGANCLUB cu drepturi depline. Off!
                                Stai linistit, noi vom fi aici! Sa ne spui daca putem sa te ajutam cu ceva!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google