Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa vina Aladin. Vrei sa vina si cu lampa, sa iti pui o dorinta?

    Comment


    • Da, as avea o multime de dorinte, dar ma limitez...
      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

      Comment


      • Buna ziua! ... si frumoasa pe deasupra!

        Comment


        • ziua buna lume...cald si frumos si azi

          Comment


          • Cald azi...da de luni cica se strica vremea...Laureatu'...nu mai rezist...vreau o cafea...si mi-o fac singur...ca vad ca e tura masculina la servire
            sigpic

            Comment


            • Cafeaua buna! Dar cred ca nu ai avut suficienti banuti pentru personal. E bun si un negru decat o "blonda". Sunt atatea bancuri cu negrii...
              O seara buna!

              Comment


              • Originally posted by aida View Post
                Cafeaua buna! Dar cred ca nu ai avut suficienti banuti pentru personal. E bun si un negru decat o "blonda". Sunt atatea bancuri cu negrii...
                O seara buna!
                Fara comentarii.

                Comment


                • Bancuri cu negri, ha? Lasa, lasa ... ma duc eu la librarie si cumpar cartulia lu' Christie ... erau fo 10 acolo! Si mai vedem ...

                  Buna dimineata colegi! Ce buna-i cafeaua vinerea!

                  Comment


                  • neata Galati, neata colegi!
                    cate-o cafeluta mica pentru fiecare, plata se face in monede cu valoari cat mai mici
                    Attached Files
                    lipsa text

                    Comment


                    • Aaaa...e vineri azi...mda...nu stiam eu de ce am un sentiment asa ciudat

                      Neata Galati...serviciuri usoare si o zi perfecta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Buna dimineata! Si un sfarsit de saptamana agreabil va doresc.

                        Comment


                        • fratilor....e e e e eeee weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek eeeeeeeeeeeeeeeeeeeend

                          Comment


                          • deviza Logan Club - aici toti suntem prieteni!

                            daaaaa, de azi e weekend! deci de azi beti mai mult, e sarbatoare(dezlegarea la bautura)
                            neata colegi, neata Galati, neata Romania, neata loganari!
                            hai la cafelina de weekend
                            Attached Files
                            lipsa text

                            Comment


                            • Buna dimi! Bleizer, asa e, de astazi si pana maine bem mai mult...apa/suc/cafea/ceai, etc....asta pentru ca avem timp sa preparam bauturile Un weekend placut tuturor, chiar daca afara nu e chiar asa de placut
                              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                              Comment


                              • Buna dimineata! Mare inventie cafeaua asta ... miroase toata casa. In juma' de ora dau drumu' si la muzica si ... sa inceapaa week enduuuuuuu ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google