Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pot sa raspund eu? ... Sigur ca pot!
    5000 de flotari, 1 plin de benzina si 10 beri. Atat!

    Comment


    • OK! Mai mult decat tentant...

      Comment


      • Eu fac 5000 de flotari ,10 beri si....doua plinuri de benzina daca imi este adusa la Baile Balvanyos.Multe salutari si sa ne gasim sanatosi.

        Comment


        • Neata buna tuturor!
          E weekend!!!

          Comment


          • Buna dimneata! )) am facut ochi baieti.dar ma bag iar la somn

            Comment


            • O viata ai si pe aia o dormi!

              Comment


              • ma...eu sunt pe invers )))) ca sa zic asa. noaptea stau treaz si ziua dorm )

                Comment


                • Neata!...nu am somn si m-am gandit sa mai revin si eu printre voi...macar aici...

                  Comment


                  • Baile Balvanyos? Aha!
                    Cafeaua o poti servi la Pensiunea Cetate inaintea unui platou( garantat nu vei regreta).
                    Of, unii se distreaza si altii trebuie sa munceasca. Concediu placut!

                    Comment


                    • Buna dimiziua !
                      Unii sunt inca in concediu, altii abia s-au intors(subsemnata fu la mare)

                      si totusi... 1 + 1 = ....3 ... aida, asteptam vesti bune, frumoase si gingase !
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Donez pui de pisica

                        Pentru doritori - 3 motanei dragalasi si 1 pisicuta. Foarte jucausi si draguti. Au cam 1 luna, sunt ai unei pisici maidaneze care a ales sa-i fete la noi in curte. Mamica si al 5-lea pui vor ramane in familie.
                        Mananca de toate. Doar ca trebuie deparazitati - ei fiind inca prea mici pentru acest lucru.
                        Attached Files
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • buna dimineata tuturor si un inceput de saptamana excelent .

                          Comment


                          • Multumim, asemenea, fredy02 ! Buna dimineata !
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • buna seara la toata lumea
                              Last edited by batranul70; 3 September 2011, 23:21.

                              Comment


                              • seara buna si HAI OTELUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                seara buna din nou...se pare ca nu prea mai avem activitate...din pacate...a disparut lumea...
                                Last edited by CooSmiN; 15 September 2011, 20:09. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google