Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna dimineata !

    A fost cam scurta pentru tine, Ionele, ca ai venit mai tarziu
    Loganist far'de Logan

    Comment


    • Buna dimineata loganisti!
      Mergem deja pe anul 5 al existentei noastre ca entitate forumistico-automobilistica. Nu-i de colea, ha? Multi au masini mai tinere decat au unii vechime pe aici. In ciuda faptului ca, in aparenta cel putin, suntem intr-un mare hal. ... Atat poate Galatiul! Pacat ca nu reusim sa gasim printre noi un lider capabil sa concentreze spre un scop comun energiile de care am facut dovada aseara. Ca potential este! Dorinta este! Putinta, deasemenea! Ce naiba ne lipseste???

      Comment


      • salutare la toata gascha

        Comment


        • seara buna

          Comment


          • Sa fie la toata lumea

            Comment


            • Buna dimineata ! sa aveti o zi calduroasa

              Stiati ca azi avem un sarbatorit in marea familie LoganClub? Bombardati-l!
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • La multi ani Andreelor, Andreilor, Andrelor si...a tuturor celor care astazi isi serbeaza ziua onomastica!
                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                Comment


                • La multi ani

                  Comment


                  • La multi ani Andreilor si Andrelelor ! Zile frumoase sa aveti !
                    (aviz andrrei_ro, andreiutzul lui laureatu' si cine care mai are andrei in familie )
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Multumesc pentru urari!

                      Comment


                      • multam de urari dragilor

                        Comment


                        • Buna dimineata galateni!

                          Comment


                          • Salutare colegi din Galati..am si eu o urare pentru colegul vostru Biclea Catalin...este o persoana fara caracter...imi comanda doua distributii si nu le mai ia de la posta drept urmare platesc eu 20 lei transportul...urat din partea lui....cine mai vrea piese, avans in cont.sa auzim de bine.bafta.
                            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • Cu ce ID se logheaza pe forum? Ca asa dupa nume nu-l cunoaste nimeni. Oricum, gestul este jenant si aproape impardonabil. Poate vede aceste posturi si ne lamureste. ... Mi-e teama ca nu-i de-al nostru!

                              Comment


                              • faza e ca a mai cumparat..dar de data asta sa razgandit...nu stiu ce id are pe forum mia trimis datele pe telefon.prin sms.
                                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google