Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai daca nu te muti si tu in... oras
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Originally posted by IancuMIC View Post
      Pai daca nu te muti si tu in... oras
      Din pacate chiar in oras am fost la servici si am dat zapada la oparte... sa vezi inundatii cand se topeste toata zapada asta
      https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

      Comment


      • Aaa, credeam ca in parcare la deszapezit. Asta am facut eu dimineata cu vecinii.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Gata, am coborat si eu in parcare alaturi de un vecin si am mai dat zapada de intr-o parte in alta ca la cat de multa e nu mai stii unde sa o dai.Plus ca am dat si dimineata din ea o ora jumate...dar mult domnle prea mult...iarna asta e record in romania de cand e procnoza meteo, a batut si iarna din 54 la fund
          https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

          Comment


          • Atat de multa ca dimineata, un "gospodar" care facuse o cararuie catre un chiosc, pusese acea zapada in fata masinii mele.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Originally posted by AlinVRS View Post
              .............sa vina PRIMAVARAAAAA
              - nu asa de repede
              sigpic

              Comment


              • Asa am patit si eu cu un vecin,uite diferenta demineata-seara.
                Attached Files

                Comment


                • @ bogdan_1984
                  Ti-e cam dor de ...a 5 a, ai?
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • nu-mi este dor de a-V-a. am zis sa nu vina repede primavara ca sa aibe timp zapada sa se topeasca in tihna sa nu avem probleme cu inundatiile. vorba aceea: sarim din lac in put
                    sigpic

                    Comment


                    • Baieti se circula pe ruta Galati - Braila - Buzau - Ploiesti - Bucuresti?Sa raspunda cine stie sigur ca maine as vrea sa ma duc sa iau pe cineva de la otopeni.
                      https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                      Comment


                      • da se circula

                        Comment


                        • Buna dimineata si o cafeluta pentru toata lume!
                          O primavara frumoasa si un MARTISOR pentru doamne si domnisoara incepand de astazi 1 Martie - luna femeilor.
                          Originile sărbătorii mărțișorului nu sunt cunoscute exact, dar prezența sa atât la români cât și la bulgari (sub numele de Martenița) este considerată ca fiind datorată substratului comun Daco-Tracic, anterior romanizării la primii și slavizării la ultimii, deși legendele populare îi dau alte origini, care, la Bulgari, sunt legate de întemeierea primului lor hanat la Dunăre, în anul 681.
                          În zona Moldovei pe 1 Martie se oferă mărțișoare băieților de către fete, aceștia oferind la rândul lor fetelor mărțișoare de 8 martie (o mică diferență față de restul țării). Deci si pentru baietii clubului o primavara frumoasa, fara incidente.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Seara buna si La multi ani tuturor doamnelor si domnisoarelor de 1 Martie!

                            Comment


                            • LA MULTI ANI, tuturor doamnelor, domnisoarelor, precum si O PRIMAVARA FRUMOASA.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Multumim frumos!
                                Aceleasi urari transmitem si mamelor, sotiilor, fetitelor tuturor loganistilor.
                                Un buchet de flori pentru fiecare. La multi ani!
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google