Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MC Mircea cred ca se intoarce pe partea cealata...ar fi frumos sa il trezim si pe el...parerea mea.
    sigpic

    Comment


    • Parerea mea este ca fiecare participant la intalnire sa vina cu cate un scaun.Avem loc destul in masina.

      Comment


      • Daca e vorba de scaune am si eu o rugaminte daca are cineva unul in plus si pentru mine ar fi bine sa il ia cu el multumesc

        Comment


        • Dragul meu Relu,
          Am rugamintea sa te duci sa scoti rds-ul de sub pat si sa imi dai un bip ca te sun eu inapoi...multumesc anticipat si iti voi ramane vesnic dator daca faci acest gest pentru mine.
          Cu multa conideratie si nemarginit respect.
          Valeriu.

          PS...Mircea doarme
          sigpic

          Comment


          • drum bun si fara radare!!
            sigpic

            Comment


            • Neata all! Multumim Dane.
              Master Mircea nu doarme niciodata. El isi odihneste ochii ...
              M-ati sunat amandoi odata ... banditilor

              Comment


              • Deci NU...nu nu si nu...refuz sa ma trezesc...mai vreau sa dorm...mai vreau cu baietii la Bacau
                Dar realitatea e alta...trebuie sa ma trezesc...am halit deja doua cafele
                Hai saptamana usoara la toti.
                sigpic

                Comment


                • Buna dimineata! Grea mai este trecerea de la regimul de week-end la cel de lucru! Calatoriile astea de sfarsit de saptamana te supun la atatea incercari... Ce-as mai bea un sifon rece! Sa auzim de bine!

                  Comment


                  • `neata galati. ce aiurea ma simt. am gasit si eu un bidon de bere si aproape l-am baut aseara. a fost foarte frumos cu voi. acum, cand ma gandesc, simt, parca a fost un vis frumos. nu as fi vrut sa se mai terimine ziua de ieri. bacau + galati = love dar din pacate ne asteapta o noua saptamana de munca.... bafta baieti!!
                    sigpic

                    Comment


                    • buna dimi,petrecaretilor!
                      relu,iar ai fost numai sofer?
                      pana cand domnule si de ce?
                      sa aveti o saptamana buna si poate nu se mai supara lumea pe ziua de joi, sa spuna pas!
                      rusinica!!!!
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • Nea iashca,n-ai sughitat ieri?Mama ei de Daniela Crudu cu 'dimi' al ei.

                        Comment


                        • nu am sughitat,de ce trebuia?
                          iar pe daniela crudu n-o cunosc.lumineaza-ma ,te rog!
                          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                          Andreea Trifu

                          Comment


                          • Te-am pomenit ieri la gratar,in legatura cu 'buna dimi'.Asa spune Daniela Crudu,dimineatza la Antena1.Apoi am aflat ca defapt Relu a inceput cu 'buna dimi'.

                            Comment


                            • Ieri sa derulat o parodie dupa filmul ,,Avionul condamnatilor"cu Nicolas Cage in rolul principal.Parodia sa numit ,,Autobuzul condamnatului la insetare" cu Mircea in rolul principal si cu Gabi in rolul secundar rau de tot.Pasagerii stiu de ce.Master Yoda am doi sconsi de plastic la mine in masina cum ma sfatuiesti sa scap de iei .Lumineaza-ma te rog!

                              Comment


                              • A baut bidonul cu vin dat de Razvan?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google