Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare! daca navigati pe forum si vedeti arcuri eibach la vanzare rog un mesaj privat! sa auzim numai de bine!

    Comment


    • o venit iarna

      o venit iarna ba!
      Attached Files

      Comment


      • ningeeee....
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Ma puse nevoia sa merg pana la piata...jale mare; vin mai aveam tuica asisderea, da' poti trai fara slana ?
          Attached Files
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Da, se poate trai fara slana. Cu o ceafa de porc facuta la gratar in curte in mijlocul nametilor, cu o visinata langa tine
            GL-22-TOF

            Comment


            • Prefer vinul rosu (din struguri), fiert cu piper si scortisoara; usor indulcit.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Neata buna si-o cafea facuta la foc mic.

                Originally posted by danielliviu View Post
                Da, se poate trai fara slana. Cu o ceafa de porc facuta la gratar in curte in mijlocul nametilor, cu o visinata langa tine
                Astazi, la tara.

                Comment


                • Noroc! Eram in trecere ...

                  Comment


                  • Buna; poate zabovesti un pic...
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Intru aproape zilnic ...
                      Felicitari pentru functie.

                      Comment


                      • Putin...
                        La cate injuraturi ma asteapt sa primesc, felicitarile mai lipsesc.
                        Multumesc oricum.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • 'Neata buna! Parca-i alta treaba cand dai binetze din pat cu laptopu' pe burta.
                          Injuratura ca injuratura ... sa vezi cum e cand gasesti caramida pe bancheta! Si ti-o pune acolo fara sa deschida usa! Glumesc boss, glumesc. Anyway, sunt de partea ta, mai ales ca am idee cam cu ce se mananca jobul asta. Spor! Apropos, titulatura asta a ta include si pe cea de org local?

                          Comment


                          • Neata. Si eu mi-am inceput ziua fix la fel. ; lenevesc un pic dupa aia o "vizita" la market.
                            Nu, nu sunt si organizator local.
                            Last edited by IancuMIC; 15 February 2014, 10:39.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • felicitari iancu pt noua functie !!

                              Comment


                              • Multumesc si imi doresc sa fiti..."mereu aproape", dragilor.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google