LoganClub Galati La Nationala nr. 5 De La Sibiu 24-25.07.2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Transalpina-Sibiu-Paltinis-Transfagarasan, iupiiiiiiii

    AMR-ul in scadere ... 6 zile!
    Haideti ma la drumetie, distractie, turism de calitate!
    Dane, nu merg linkurile. Dar am intrat pe youtube si am vazut cam tot pe-acolo. E belea, ce mai! Stii, o singura problema intrevad: o sa cam trecem prin apa de cateva ori. Daca va fi apa mare, va trebui sa ne intoarcem ... pe dreaq! Sap un tunel si tot trec!

    Relu, ce zici, esti de acord cu itinerariul propus de mine?
    Dane, ati plecat deja?
    Valeriu, hai, te bagi?

    Comment


    • #17
      filmultetele astea i-au dat senzatii "tari" sotiei mele.

      Filmare Full HD cu Sanyo sh-1in 12 iun. 2010. Transalpina(DN 67C) este o şosea din Munţii Parâng, în Carpaţii Meridionali. Este cea mai înaltă şosea din Româ...

      Filmare Full HD cu Sanyo sh-1in 12 iun. 2010. Transalpina(DN 67C) este o şosea din Munţii Parâng, în Carpaţii Meridionali. Este cea mai înaltă şosea din Româ...


      hai sa strigam toti in cor, Valeriu, Valeriu!!!!!
      sigpic

      Comment


      • #18
        Nu pot decat sa va felicit pentru initiativa si curajul de a va pune sangele in miscare pe Transalpina. Nu e un drum oarecare, dupa cum am observat in filmulete, pfoaaai , adrenalina curata ! Succes, vreme frumoasa si sa va intoarceti sanatosi acasa!

        Filmuletele sunt tari, iar muzica e super si parca e mixata exact pt drumurile respective, suisuri, coborasuri, curbe stranse, depasirile is cele care te lasa fara respiratie, doar vazand niste filmulete ...trebuie sa fii temerar, ce sa mai !

        @tdan08...daca sotia are permis, poate vrea ea sa incerce sa conduca o bucata de drum , ca sofer poate e mai neinfricata, ce zici(e) ?, daca nu poate ar ajuta un sau poate o ... ....
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • #19
          nu are permis tocmai pt ca e fricoasa la volan. ma chinui de ani sa o fac sa dea examen pt permis. in schimb, are permis sa ma cicaleasca toata ziua la cap din partea dreapta. permisul asta nu stiu de unde il are.... cred ca de la starea civila.

          PS - daca ar conduce sotia pe transalpina cred ca mi-ar trebui o luna de concediu sa o traversez.
          Last edited by dan08; 17 July 2010, 06:35.
          sigpic

          Comment


          • #20
            mi-ati facut pofta de aventura, ...mi-ar placea sa-mi incerc fortele ca sofer cu Transalpina, iar Sibiul este un oras special pt.mine ... din pacate planurile deja existente pt urmatoarea perioada, nu-mi permit, dar ramane trecut la "de facut musai"

            Succes voua ! si curaj sotiei tale, tdan08 !
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • #21
              Originally posted by tdan08 View Post
              ...hai sa strigam toti in cor, Valeriu, Valeriu!!!!!
              Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu, Va-le-riu!

              Comment


              • #22
                Decat sa strigam in cor nu ar fi mai bine sa-l sunam pe rds ca-i moaca si poate ne intelegem si mai bine.

                Comment


                • #23
                  Valeriu e la tara pregateste motoru pentru defrisarea de maine:d

                  Comment


                  • #24
                    Ce-aveti bre?De la tara v-am auzit...credeam ca mi se pare...da nu
                    Inca nu zic nimic...nu e sigur...si...sigur 100% e cand sunt la volan si am tuns-o spre Sibiu
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      neata. eu plec in jumate de ora spre bran. voi fi prin zona bran, asa ca ne mai auzim la un telefon despre unde si cand ne intalnim. bafta
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Drum bun si superdistractie maxima...concediu placut.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Multumim pentru urari! Inseamna ca nu mergi ...
                          AMR-ul, fo cateva ore, acolo ...

                          Comment


                          • #28
                            Inca nu stiu
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Imediat cum ai sa stii sigur, te rog sa ma anunti. Sa ma pregatesc!
                              Daca mai vrea careva sa mearga, inca se mai poate!

                              Comment


                              • #30
                                Pentru cei care pleaca la Sibiu, stiindu-va receptivi la noutati si activitati culturale, va fac trimitere la un link cu o informatie de interes, fiindu-va cat de cat aproape locatia http://sighisoara-medievala.ro/
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google