LoganClub Galati La Nationala nr. 5 De La Sibiu 24-25.07.2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    cred ca da dar tarziu in noapte , la ora 15.30 @gl_mmm era inca la Balea Lac pe Transfagarasan .
    l-am scapat......

    Comment


    • #47
      Aseara pe la 19 erau pe A2...deci pe la noua juma au ajuns acasa...cred ca se refac acum.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Salut.Aseara la orele 23 intram in casa.Cu un singur cuvant va pot descrie deplasarea noastra.BETON !!! .Pozele cu Transalpina ,intalnirea de la Sbiu si multe altele mai tarziu ,probleme cu PC.

        Comment


        • #49
          @DEWIL-Salutare! Si eu am avut probleme cu PC aseara. Azi si-a revenit. Sa ne fi vrut cineva raul?
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #50
            Salutare Gusi .Cred ca cei care nu au putut veni la Sibiu sunt adunati intr-o mare spirala si ne bombardeaza cu virusi.

            Comment


            • #51
              Mai repede va ataca cu Flacara Violet in plexul solar al PC-ului
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #52
                asta e unul dintre ofticati , e negru de oftica...

                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by DeWiL View Post
                  Salut.Aseara la orele 23 intram in casa.Cu un singur cuvant va pot descrie deplasarea noastra.BETON !!! .Pozele cu Transalpina ,intalnirea de la Sbiu si multe altele mai tarziu ,probleme cu PC.
                  Cum ma ati facut 5 ore de la Bucuresti la Galati?Ati prins vant din fata ...nu?
                  Mircea unde esti ma...ca intreaba bleizer de tine sa ii dai niste numere de poze sau ceva de genul asta(intra pe topicul mare cu nationala).
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Ce probleme cu PC-ul, ma? Am dormit ca un porc aproape toata ziua. Pai la cata oboseala am strans ...
                    Deci suntem bine toti. Am ajuns cum trebuie, fara probleme.
                    La subiect acuma: ma, voi nu stiti ce-ati pierdut, ma! O fo' belea, nu alta! Fain, rau de tot! Nici nu stiu de un' sa-ncep, ma! (M-am 'bolnavit de accentu' asta ardelenesc, ma ) No ma, ca prea tare o fost, ma!
                    Pozele sunt prin laptopul Mioarei, pe la Dan de la Bacau si prin inca vreo 3 aparate foto. Pana le iau pe toate gramada, numa' priviti voi ce s-a postat pe topicul nationalei si imbolnaviti-va acolo, ma!
                    Insir numa' niste obiective atinse: Baile Olanesti, Transalpina, centrul istoric al Sibiului, muzeul Brukental, podul Mincinosilor, Paltinis, Transfagarasan. Plus: Nationala 5 in ansamblul ei, toti pretenarii din club, karaoke, petrecere de mare clasa, competitii automobilistice, etc. ... multe ma, multe!

                    Comment


                    • #55
                      no comment....
                      4 nopti si 4 zile
                      Last edited by valeriuciprian; 27 July 2010, 16:34.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        tdan08...nu te mai recunosc...pe sectiunea Bacau ai pus doua poze pe care nu le vede nimeni...aici ai pus link aiurea...mai esti sunb influenta concediului?

                        Si referitor la interpretul nostru...le are pustiu...ii prevad o cariera stralucita...cati bani ai strans?Ochelarii se vedeau laser...meserie.

                        Super caterinca...asa si trebuie sa fie...ca asa e frumos...Faurim lista pentru Cluj in septembrie?
                        Last edited by valeriuciprian; 27 July 2010, 16:39.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          valeriuciprian ai lipsit ai un avertisment
                          intradevar ma bucur ca am cunoscut personal pe uni dintre voi
                          baieti de distractie maxima
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            ice...am lipsit...asa e...bag 10 flotari in contul avertismentului...da tine cont...daca imi tarai rotile pana la Cluj in septembrie si nu bem douaj de beri jar mananci
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              cu mare placere chiar si mai multe , conteaza doar sa ne simtim bine
                              doar sa veniti
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Vedem ce si cum si vorbim
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google