Targ De Maruntisuri Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar senzori de parcare cu afisaj in oglinda

    Comment


    • Daca intereseaza pe cineva:
      Vanzari cumparari auto, imobiliare, telefoane, laptopuri, inchirieri, locuri de munca si schimburi pentru diverse produse sau servicii.

      Comment


      • vand :
        1.memorii 93C56 pt bord Logan (km+cb);pret-10lei
        2.memorii 93C66 pt UCE si UCH Solenza si Supernova;pret-10lei
        3.alarma auto MAAT679 EXTREME2,noua in garantie;pret-230lei
        4.interfata diagnoza KKL cu CD continind softul de diagnoza(noua);pret 80lei
        tel:0743524955
        www.diagnoza-auto.net

        Comment


        • Memoriile sunt gata programate?
          GL-22-TOF

          Comment


          • ti le pot scrie cu cati km doresti.la celelalte pot scrie ce dump i-ti trebuie.
            aici nu ai optiunea de mesaj privat?tot caut dar nu o vad!
            www.diagnoza-auto.net

            Comment


            • Da click stanga pe numele utilizatorului si apare un meniu.

              Comment


              • Am luat duminica,din greseala un cartus tricolor 301, pentru HP; am luat alb negru 300 iar pe cel color l-am incurcat. Ambalaj original desfacut fara nici o printare; am observat greseala cand am vazut ca nu-l recunoaste imprimanta.
                Pret de Altex, 79.90, pret de la mine 50; daca e cineva interesat...
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Eu chiar sunt curios cum ati reusit sa cumparati cartus alb-negru. Dupa 13-14 ani de IT si tehnica, inca nu am gasit cartuse alb/negru.
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Mda; se intelege ca e vorba de cartus negru; in fine, cand e sa ti se rupa camasa, se rupe si in somn.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Invertor auto PILOT

                      Putere iesire (mod continuu) - 150W
                      Putere iesire (mod urgenta) - 300W
                      Tensiune iesire - 230V AC +/- %
                      Frecventa - 50+/-3 HZ
                      Forma de unda - sinusoidala modificata
                      Tensiune de intrare min-max - 11V - 15V DC
                      Conectare alimentare - bricheta masina

                      Se potriveste exact in locul scrumierei

                      Este echipat cu alarma pentru semnalizarea scaderii voltajului bateriei, scurt-circuit, supra-tensiune, supra-incalzire, supra-incarcare si intrerupe automat alimentarea, in momentul scaderii acesteia sub valoarea minima nevesara.


                      PRET 80 RON
                      Attached Files
                      Vizitati CTR-ul

                      sigpic

                      Comment


                      • Se vinde folie climatizare originala logan PH1

                        BONUS - O folie originala pe care am stricato eu incercand sa sterg partea portocalie cu acetona....se mai pot face probe in continuare pe ea.

                        Pret - 20 RON
                        Attached Files
                        Vizitati CTR-ul

                        sigpic

                        Comment


                        • Vand/schimb Allview P1

                          Vand/schimb Allview P1

                          Telefonul este dual sim, are sistem de operare Android 2.2.1, display multitouch capacitiv de 3,5 inch, camera foto si video de 5 MP, GPS, WiFi si acces la Google Play (ptr cei care stiu, acesta nu functiona pe acest tip de telefon). Functioneaza si arata impecabil, fiind tinut in husa si are cutia completa (incarcator, cablu de date si casti). Pentru cei interesati se poate vinde si cu un card microSD de 8 Gb si iGO instalat, pretul fiind discutabil. Telefonul beneficiaza de 3 ani garantie (certificat original si factura), fiind cumparat in luna ianuarie a acestui an.

                          Vand sau schimb cu alt smartphone, cu sau fara diferenta.
                          Attached Files

                          Comment


                          • madalin era folositor si un pret pentru orientare

                            Comment


                            • 400 de lei pentru cei interesati. Scuze, dar am uitat de pret.

                              Comment


                              • Originally posted by IancuMIC View Post
                                Am luat duminica,din greseala un cartus tricolor 301, pentru HP; am luat negru 300 iar pe cel color l-am incurcat. Ambalaj original desfacut fara nici o printare; am observat greseala cand am vazut ca nu-l recunoaste imprimanta.
                                Pret de Altex, 79.90, pret de la mine 50; daca e cineva interesat...
                                Anunt valabil.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google