Targ De Maruntisuri Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de vanzare statie cb midland alan 121 si o antena optional pachet 230 lei neg
    Attached Files

    Comment


    • hai baieti la triple ultima strigare 150ron

      Comment


      • Ultima strigare la ce?...la retinut certificatul de inmatriculare poate...
        sigpic

        Comment


        • mersi valeriu esti un mare domn.ma intreb de ce nu lasi pe cei interesati sa faca unele aprecieri despre ele
          Last edited by batranul70; 14 February 2012, 12:33.

          Comment


          • Poate am fost interesat de ele si m-am documentat...de unde stii?
            Suntem aici sa ne ajutam intre noi sau sa ne fraierim unul pe altul?...in cazul tau cred ca e valabila a doua parte...Vad ca nu te gandesti la faptul ca cel care le va lua poate avea probleme si ce ti-ai zis...poate pune unul botul...Nu-i frumos deloc.
            Si nu spun numai eu nu sunt omologate...o spun si altii.
            Originally posted by cata29 View Post
            cumparati atunci tuning ca sa ai ce schimba sau eventual de platit vreo amenda ca nu sunt omologate
            Last edited by valeriuciprian; 14 February 2012, 13:35.
            sigpic

            Comment


            • pana acum nu am auzit pe nimeni sa fi luat amenda pt asemenea stopuri.
              ba chiar au facut si itp-ul cu ele pe masina

              Comment


              • statia sa vindut ramane antena 40 lei

                cinei interesat am un set de oglinzi ph1 electrice si cu incalzire ca si noi 120 lei neg
                Attached Files
                Last edited by cata29; 14 February 2012, 15:44.

                Comment


                • triplele pe care le are batranul70 sunt foarte legale, am vorbit cu cineva de la RAR si mi-a spus asa: Ca ei nu au treaba cu forma stopurilor sau altceva, daca intesitatea luminii si culorile becurilor din triple sunt corespunzatoare totul e ok. deci sunt cat se poate de legale
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Ai vorbit doar sau ai si ceva scris?....Ca asa am vorbit si eu cu cineva de la Rar si mi-au spsu ca pot sa-mi pun pe geamurile laterale fata orice folie...Doar mi-a spus...
                    Last edited by valeriuciprian; 14 February 2012, 18:36.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by valeriuciprian View Post
                      Ai vorbit doar sau ai si ceva scris?....Ca de vorbit am vorbit si eu cu multi...
                      tibi 40 rip a fost cu ele la rar dupa ce a luat amenda si ia dat hirtie la mana ca, corespund

                      Comment


                      • Propun celui care le cumpara sa il ia frumusel pe batranul70 de manuta si sa se duca cu ele direct la rar(ca nu trebuie sa stai la coada sa pui o intrebare) ca aici ne dam pana maine cu parerea si la urma tot nu iese nimic bun.Scuze de off topic.
                        https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                        Comment


                        • Originally posted by cata29 View Post
                          tibi 40 rip a fost cu ele la rar dupa ce a luat amenda si ia dat hirtie la mana ca, corespund
                          Tibi le-a avut si modificate - cateva leduri in plus fata de cum au venit ele .... mai mult de aceea a avut necazuri, ledurile erau destul de puternice.
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • revin cu o precizare intradevar nu au EU pe ele dar atunci cind un service autorizat a face itp cu astfel de triple inseamna ca sunt ok.
                            nu am vrut sa deranjez pe nimeni ci doar am vrut sa vind un set de triple pt cine e interesat.
                            Doar atit nu vreau sa produc polemici sau alte altercatii intre membrii din galati dupa ce duminica trecuta ne-am intilnit si a fost ok chiar s-au simtit bine cu totii .
                            o sa retrag de la vinzare aceste super triple pt nu a crea alte discutii acide
                            Last edited by batranul70; 14 February 2012, 20:31.

                            Comment


                            • Originally posted by tonyx View Post
                              vand jante aliaj 4x100 6.5J ET35
                              pret 700lei numai jantele
                              si 900 lei cu 2 cauciucuri debica de iarna si 2 cauciucuri de vara care mai merg 2 sezoane cel putin
                              jantele nu sunt lovite strambe sau altceva
                              sus cu jantele nu vrea nimeni jante pt la vara?

                              Comment


                              • Inele aeratoare cromate 25 lei .

                                Attached Files
                                Skypee™

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google