Targ De Maruntisuri Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am de vanzare doua oglinzi electrice de MCV electrice fara geamuri.Oglinzile sunt cele care au fost pe masina mea si am facut schimb cu unele de Prestige manuale.Daca pana luni nu se gaseste cumparator la ele oglinzile vor pleca catre persoana cu care am facut schimb.
    Pretul lor este de 100 de roni.
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #17
      Salut baieti, ma intereseaza si pe mine un cauciuc kormoran de vara.
      Daca exista cineva dati un semnal va rog pe Targul Brailean.
      sigpic___________

      Comment


      • #18
        Originally posted by valeriuciprian View Post
        Am de vanzare doua oglinzi electrice de MCV electrice fara geamuri.Oglinzile sunt cele care au fost pe masina mea si am facut schimb cu unele de Prestige manuale.Daca pana luni nu se gaseste cumparator la ele oglinzile vor pleca catre persoana cu care am facut schimb.
        Pretul lor este de 100 de roni.
        Oferta a expirat.
        sigpic

        Comment


        • #19
          difuzor bara spate

          ..imi puteti spune daca ati vazut la Popescu..? sau in alta parte?

          Comment


          • #20
            Valeriu are asa ceva montat pe Loganul lui. Vorbeste cu el ... sigur te va ajuta.

            Comment


            • #21
              Originally posted by hiddenkmleon View Post
              ..imi puteti spune daca ati vazut la Popescu..? sau in alta parte?
              Difuzor nu se gaseste la Popescu...iar de cumparat gasesti aici.vezi ca e o discutie despre difuzor...cum si ce fel este.
              Daca vrei sa iti cumperi eu peste doua saptamani ma duc la Brasov la regionala si ma intalnesc cu Florin (baiatul care le vinde) si ti l-as putea cumpara eu (astfel economisesti 10 roni) .
              Evident daca mai sunt doritori de alte piese de aici pot asigura cumpararea si transportul gratis.
              Pana acum de la Brasov o sa aduc 2 cotiere si posibil un difuzor bara spate pentru andrrei_ro.
              sigpic

              Comment


              • #22
                la mine e sigur difuzorul valeriu....cu sistemul de prindere vad dupa ce si cum

                Comment


                • #23
                  am de vanzare un calculator de injectie pentru 1,6 16v remapat.350 lei neg.

                  Comment


                  • #24
                    Vreau sa cumpar un set de jenti (4 buc) din tabla sau aliaj pentru logan astept variante, oferte

                    Comment


                    • #25
                      Vand
                      -1 set oglinzi electrice Prestige culoare Rouge de Feu - pret 180 ron
                      -2 placi bord cu CB ,zero km - pret 60 ron bucata
                      -1 set capace tiranti (4 bucati) - 30 ron setul

                      Trimit prin posta. Cost transport intre 10 ron
                      Daca e cineva interesat PM!
                      Attached Files
                      Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Cumpar fata detasabila pentru Sony cdx-gt20.Ofer un pret decent.
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          vand oglinzi logan electrice si incalzite
                          pret 200 ron negociabil pt membrii logan club galati iar pt ceilalti isi platesc transportul ei
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            salut

                            Ma intereseaza un capac(carcasa de plastic fara tija cu arc din interior,fara motoras si geamul oglinzii) pentru oglinda stanga Logan ph1 sau de Solenza intrucat am observat ca sunt la fel si cred ca se potrivesc.
                            Desi cred ca am sanse minime sa gasesc astept raspunsurile voastre.

                            Comment


                            • #29
                              Da-i un mesaj privat lui aurelian68 si vezi ce zice si el....poate poate.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Multumesc de sfat. Chiar acum ii trimit.

                                Un om deosebit...Multumesc si lui Valeriuciprian pentru idee...
                                Last edited by esatrop; 4 March 2011, 00:15. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google